Звернення Проводу Львівської обласної організації Конгресу Українських Українських Націоналістів

Дорогі співвітчизники!

29 листопада увійде в драматичну історію України, на жаль, не днем нашого європейського відродження, а днем зради інтересів українського народу. Цього дня українська нація зазнала приниження особою, яка себе пихато називає гарантом. Що може гарантувати цей державний чолов’яга, який порушив Конституцію, закон та власні обіцянки. Для нього та усього діючого режиму закони не писані, а християнські та морально-людські принципи є чужими.

Складається враження, що країною керують напряму з Кремля. А отже, Янукович втратив після Вільнюського провалу не лише власну гідність, а і контроль над собою.  Перебуваючи в неадекватному стані ця людина не може більше керувати 46-ти мільйонною державою. А дезинформація, що шириться у московських ЗМІ, лише підтверджує ці підозри.

Білорус за походженням Янукович, мабуть, надалі ще більше намагатиметься мавпувати свого сусіда – президента. Але Україна – не Росія і не Білорусь. Україна – це Європейська християнська суверенна держава!

Вимагаємо:

— негайної відставки кривавого Президента, злочинного Кабінету Міністрів;

— утворення перехідного тимчасового уряду з представників опозиції, громадськості та моральних авторитетів Нації;

— проведення позачергових парламентських і президентських виборів.

Кожен, хто вважає себе цивілізованим європейцем, українцем, зобов’язаний піти з рядів злочинної Партії Регіонів, із владних посад. Хто цього не вчинить добровільно і негайно, буде покараний через люстрацію позбавленням права обіймати будь-які державні посади довічно.

Влада пройшла точку неповернення, влада зробила виклик українському народу і всьому цивілізованому світу!

Ми програли бій через брутальний підступ, але, об’єднавшись, маємо виграти битву за Українську Європейську Державу!

Геть зрадників України!

Долучаймося активно до акцій громадянської непокори!

Слава Україні!                                  Героям слава!