Друже! Підтримай нашу «Націю і державу»!

Завершується передплата періодичних видань на 2015 рік. Редакція тижневика «Нація і держава» — видання Конгресу Українських Націоналістів – гуртує навколо себе прихильників. Сподіваємося, що ми не розчарували їх, тож маємо надію , що й надалі вони залишаться нашими і читачами, і дописувачами. А їхні ряди примножать нові друзі видання.
Нагадуємо: останній день передплати – 15 грудня. Не забудьте навідатися до найближчого поштового відділення і передплатити «Націю і державу». Передплатити не лише для себе, а й для рідних і друзів, для тих, хто через матеріальну скруту відмовляє собі в найнеобхіднішому.
Звертаємося насамперед до членства Конгресу, до тих подвижників національної ідеї, які понад двадцять років тому разом із незабутньою Славою Стецько творили політичну силу українських націоналістів. Сьогодні надзвичайно важливо, щоб саме вони мали вагомий вплив на політику держави та настрої суспільства. Разом ми зуміємо цього добитися – навіть без «інвестицій» заможних «спонсорів» — об’єднавшись навколо видання, яке ніколи не впадало ні в ейфорію, ні в депресію, а послідовно несло людям правду про найвищу цінність — Свободу Нації і Держави.

Бо немає вищого обов’язку та святішої справи, ніж служити Україні. На тому стоїмо!

Редакція тижневика «Нація і Держава»