Головний Провід КУН: успішною є лише та країна, громадяни якої не очікують, що держава зробить для них, а самі творять спільне національне майбутнє

В результаті дискусії члени Головного Проводу ухвалили рішення доручити Президії продовжити консультації з кандидатами в Президенти та найближчим часом остаточно визначитися із підтримкою кандидата у Президенти в першому турі виборів.

Об’єднання зусиль всіх національно-демократичних та націоналістичних сил створить передумови для проведення демократичних, прозорих, без корупційних технологій, обману та фальшування виборчих перегонів.

Крім цього, прийнято рішення дозволити обласним організаціям Конгресу Українських Націоналістів співпрацю у першому турі виборів із штабами національно-демократичних та націоналістичних сил Дмитра Яроша, Василя Куйбіди, Петра Порошенка, Олега Тягнибока та Ольги Богомолець.

Також Провід ухвалив рішення, що Конгрес Українських Націоналістів візьме участь у місцевих виборах, які, відповідно до постанов Верховної Ради України, призначено на 25 травня 2014 року.

Під час засідання обговорено та затверджено План діяльності партії на ІІ-ІІІ квартал 2014 року.

За результатами засідання Проводу прийнято кілька заяв та звернень.

Прес-служба