Конгрес Українських Націоналістів продовжує пікетування ЦВК

4 жовтня члени  Київської Міської Організації Конгресу разом із побратимами з Народного Руху України та активістами демократичних громадських організацій взяли участь в пікетуванні ЦВК, яка безпідставно і незаконно відмовила в реєстрації 97 кандидатам із списку партії Конгрес Українських Націоналістів, висунутих ХV Збором.

ЦВК і надалі продовжує залишатися корумпованою антинародною структурою і відмовляти висуванцям Конгресу в  реєстрації кандидатами в народні депутати України.

Патріоти скандували: «ганьба – ЦВК!», вимагаючи  від центральної виборчої комісії негайно припинити протиправну діяльність, забезпечити публічність та відкритість своєї роботи і дати можливість виборцям вільно вибирати своїх представників у парламент.

У свою чергу прикро констатувати те, що наші побратими по Майдану, які належать до добровольчого батальйону «Київ-1», спричинилися до брутального затримання голови Київської міської організації Конгресу Юрія Шепетюка.

Революція гідності жодним чином не вплинула на роботу Центральної виборчої комісії, тому ми, українські націоналісти, закликаємо всіх  побратимів та небайдужих патріотів України в цей складний для нашої держави час не залишатись осторонь і активно долучатись до нашого безстрокового пікету проти свавілля і корумпованості ЦВК!

Прес-служба  КУН