Конгрес Українських Націоналістів відзначив День УПА та Покрову Пресвятої Богородиці

Сьогодні, 14 жовтня, у столиці України Конгрес Українських Націоналістів разом із іншими партіями та громадськими організаціями національно-патріотичного спрямування відзначив Покрову Пресвятої Богородиці та День Української Повстанської Армії.

Урочисті заходи розпочались спільною молитвою, після чого  націоналісти вишикувались у колону і рушили ходою до Верховної Ради України.

До гасел щодо негайної  «люстрації влади»  додалися вимоги визнати воїнів Української Повстанської Армії борцями за незалежність Української держави та заборонити в Україні комуністичну ідеологію й політичні організації, що її сповідують.

Нажаль,  цьогоріч урочисті заходи були затьмарені провокаціями деструктивних сил, які вирішили у такий складний для країни період підвищити свій рейтинг шляхом провокацій і таким чином підіграти агресору України.

В день свята Покрови вороги України вирішили розділити об,єднане боротьбою з окупантом українське суспільство.

Ми, українські націоналісти, не дозволимо московським провокаторам зруйнувати здобутки Майдану і перетворимо Україну на цивілізовану і заможну державу, в якій не буде корупції, правового свавілля, бідності та несправедливості!

Прес-служба  КУН