Конгрес Українських Націоналістів вітає друга Миколу Магаса з 75-річчям!

18 грудня, напередодні світлого свята — дня святого Миколая-Чудотворця , відзначатиме своє 75-ліття надзвичайно світла людина , добрий християнин, справжній націоналіст і палкий патріот, один з засновників Конгресу Українських Націоналістів, вірний соратник Слави Стецько і Зіновія Красівського, активний громадсько-політичний діяч, дослідник національно-визвольного руху на Львівщині, людина з широким політично-державним мисленням, ініціатор відновлення та багатолітній редактор часопису «Заграва» Микола Магас.

Друг Микола належить до тієї когорти українців, які чітко вибрали шлях: служити нації та її державі. Все життя він є вірним націоналістичній ідеології, тому більшість прожитих років присвятив боротьбі за утвердження Української Самостійної Соборної Держави.

Саме за його ініціативи та безпосередньої активної участі у м. Стрию відкрито меморіальний комплекс, що вшановує пам’ять українських патріотів, закатованих НКВД. Друг Микола є також одним з ініціаторів побудови пам’ятних знаків, пам’ятників та меморіальних дошок в м. Стрию та районі провідникам ОУН-УПА, а саме, Степану Бандері, Ярославу Стецьку, Володимиру Лопатинському. Долучився він і до впорядкування багатьох могил воїнів та героїв  ОУН-УПА на Львівщині. Микола  Магас є натхненником та творцем кімнати-музею Ярослава Стецька, що відкрита в офісі Стрийської районної організації Конгресу Українських Націоналістів.

Своїм життєвим прикладом, як вірний християнин, а також талановитий організатор і оратор, він робить ще одну вельми потрібну і важливу справу — дбає про майбутнє України, виховуючи та наставляючи молодих українських націоналістів.

Щиро вітаємо Вас, шановний друже Миколо, із ювілеєм!

Ваша плідна праця та дух вселяють в нас віру, що Ви й надалі культивуватимете шляхетні ідеали українського націоналізму в боротьбі за Українську Самостійну Соборну Державу. Бажаємо державної мудрості, терпіння і благословення Божого у подальшому служінні розквіту української нації!

Сердечно зичимо Вам міцного козацького здоров’я, добробуту, натхнення та життєвих сил! Щиро бажаємо миру, щастя, достатку, родинного затишку й усіляких гараздів! Хай Господь обдаровує Вас своєю Божою благодаттю на многії і благії літа!

З роси та з води Вам!


З повагою,

Степан БРАЦЮНЬ,

Голова Конгресу Українських Націоналістів