Олег Матківський став узгодженим кандидатом по виборчому округу № 119 на Львівщині

Олег Матківський став узгодженим кандидатом на виборах по одномандатному Бродівському  виборчому   округу № 119 Львівської обл. «Самопоміч» Андрія Садового, «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка та «Правий сектор» висловили свою підтримку кандадиту від Конгресу Українських Націоналістів Олегу Матківському.

Олег Матківський належить до тих українських патріотів, чия життєва позиція визначилася від народження. Батько – учасник Норильського повстання. Мати – політкаторжанка. Незалежна Українська Держава була для них найвищим ідеалом, якому вони присвятили свої життя. Тож ще в дитинстві Україна для Олега була і піснею, і молитвою, а згодом стала і хлібом насущним – змістом життя.

Досвідчений юрист, він виступає в обороні людини, на захист якої завжди має бути Закон. Якщо Олега Матківського оберуть народним депутатом, то від цього виграють парламент і громадяни України. Він – один із найдостойніших кандидатів у народні депутати. Конгрес Українських Націоналістів закликає виборців віддати свої голоси саме за Олега Матківського.

Олег Матківський був зареєстрований кандидатом практично в останні відведені на це законом години. В штабі пояснюють затримку тим, що в ЦВК документи Матківського перевіряли найприскіпливіше – хтось дуже не хотів,щоб  він став кандидатом у цьому окрузі. Сам Олег Матківський вважає, що хоча ця ситуація суттєво обмежила його виборчу кампанію і зустрічі з виборцями, проте такі наміри залишає на совісті тих, хто це влаштував.

Як показала виборча кампанія, Олег Матківський користується повагою та величезною підтримкою. Він вважає, що зараз потрібно впровадити зміни на законодавчому рівні. «Ці зміни вкрай потрібні країні і людям. Цього вимагав від України і Євросоюз, але донині нічого не зроблено. В нас готові напрацювання проектів законів,і ми проведемо ці реформи обов’язково», – говорить Олег Матківський.

Друга необхідна справа – реформа місцевого самоврядування. «Тут головне – повноваження місцевих громад. На зустрічах пояснюю мешканцям: після реформи центром має стати саме ваша громада», – говорить Олег Матківський.

Довідка

Олег Матківський – народився 1957 року. Член Конгресу Українських Націоналістів. Своєї партійності не змінював. В 1994–1998 роках працював у фракції Народного Руху України разом з В’ячеславом Чорноволом і був спів­автором першої Конституції Незалежної України. Створив професійну правозахисну групу, став ініціатором громадського суду «Нюрнберг-2» (процес засудження злочинів комунізму).

В 2014 році разом з фондом «Соборність» організував закупівлю та доставку в Україні великої партії індивідуальних медичних аптечок стандартів НАТО та організував приїзд медичних інструкторів з США для навчання українських військових в наданні першої допомоги у військових умовах. Одружений. Батько 6 дітей.