Відбулося засідання Головного Проводу Конгресу

Сьогодні, 27.12.14 року в м. Києві відбувся Головний Провід Конгресу Українських Націоналістів.

Засідання було урочисто відкрито виконанням  Гімну Українських Націоналістів та привітальним словом  Голови Конгресу Степана Брацюня,який зазначив: «Рік, що минає, був насичений  великими подіями, сповнений надіями, піднесеннями та розчаруваннями, але надзвичайно важливо, що він  ознаменувався поваленням злочинного режиму Януковича.  Так, агресія кривавої Москви досі не зупинена. Лише завдяки великому патріотизмові українського народу і потужному волонтерському руху агресор не зміг проникнути далі, вглиб країни. Впевнені, що перемога буде за нами, бо українці – непереможна нація»

Члени Головного Проводу  вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих військових, що боронили незалежність і територіальну цілісність держави  на кордонах України, а також Воїнів Світла, що поклали своє життя на Майдані Революції Гідності, відстоюючи  демократичні європейські цінності.

На запрошення Степана Брацюня, на засідання Головного Проводу завітала Віра Савченко, рідна сестра легендарної льотчиці та українського політичного в’язня  тоталітарного кремлівського режиму Надії Савченко.  Вона люб’язно погодилася передати від усіх членів Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів  щирі слова підтримки для сестри Надії, а для захисників Донецького аеропорту – кіборгів —  цінні книги та не менш цінні дитячі картини, малюнки з привітаннями, віршами і піснями до Різдвяних та Новорічних свят.

Під час засідання Головного Проводу підведено підсумки діяльності партії за рік, обговорено результати участі Конгресу у позачергових виборах народних депутатів України та окреслено і затверджено План діяльності, тактику та стратегію партії на наступний 2015 рік.

В результаті дискусії члени Головного Проводу ухвалили ряд рішень, серед яких  рішення про початок підготовки до виборів у  місцеві ради, а також знакове рішення про відновлення  Варти КУН на рівні  обласних організацій, з метою  створення бази для формування добровольчого батальйону  Конгресу Українських Націоналістів.

На засіданні  Проводу також обговорено і прийнято заяву щодо політичної та економічної ситуації в Україні  з  переліком вимог до українського уряду та Верховної Ради. Зокрема, з вимогою запровадження повномасштабних реальних санкцій   відносно Росії, припинення всіх торгівельних відносин з окупаційним режимом Кремля та інші звернення для озвучення позиції партії у питаннях державної політики та державотворення.

Також ухвалені рішення про подання на відзначення та присвоєння найвищих державних нагород  таким видатним постатям українського визвольного націоналізму як Слава Стецько( посмертно), Омелян Коваль, Іванна Коваль, Володимир Васюта, Михайло Шпак та Микола Магас.

Завершилось зібрання Головного Проводу урочистим виконанням Гімну України акапельно.


Прес-служба КУН