Вітаємо з Великоднем!

Дорогий український народе!

Дорогі друзі-націоналісти!

З великою радістю вітаю Вас із Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

Великодні дзвони благовістять невимовну радість: «Христос воскрес із мертвих, смертю смерть здолав…». То наш найвеличніший гімн вселенської радості. Гімн Віри й Надії.

На самому дні горя і скорботи, у хвилини страждань у нас завжди залишається попереду радість – радісна надія на духовне воскресіння.

Україна сьогодні проходить своєю Хресною дорогою нових, важких випробувань. Ворог  Вічної  Правди намагається її розіпнути. А хіба ж  є така сила-міць, щоб здужала поневолити українську націю? Ні – немає! Адже ж скільки вже протягом нашої історії перекотилося по чорноземі України ворожих орд – з півночі, зі сходу, і з заходу, а все ж таки вони захлинались цією «перемогою» і за короткий час зникали з України. Ніхто не здолає й не обезволить її духовно, незважаючи на жахливі методи окупантів, що часто не мають собі рівних в історії людства. Відповімо їм терпкими словами Тараса Шевченка, новітнім іродам з Півночі, що хвилево тріумфують перемогою на землі українській: «Смійся, лютий враже, та не дуже, бо все гине, – слава не поляже, а розкаже чия правда, чия кривда…» «Стережіться ж, бо лихо вам буде…, бо в день радості над вами розпадеться кара. І повіє огонь новий з Холодного Яру. Отого вогню з Холодного Яру, отої помсти і кари народу боялися московські царі, бояться і їхні нащадки – червоні гнобителі і сучасні імперіалісти, «собіратєлі земель рускіх».  Сьогодні мусимо чітко усвідомлювати і цінувати нашу історичну місію, рішуче виступити проти нашого ворога, проти зрадників, проти деморалізуючих чинників. Тільки віра в Бога, тільки наша сила і принциповість забезпечить нам перемогу.

У ці дні нам усім дуже треба замислитися над тим, як живемо і хочемо жити. Просимо у Всевишнього  очищення від скверни, від неправди і несправедливості.

Просимо вберегти від неправильних, лукавих доріг.

Просимо вибачити і вибачаємо.

Хочемо радості, добра, впевненості.

Я бажаю Вам доброї, глибокої і мудрої віри у наші з вами сили і в Божий захист. Закликаю до рішучого чину в ім’я Української Незалежної Соборної Держави.

Хай Божа ласка буде з Вами і Вашими родинами! Нехай Господь обдаровує Вас міцним здоров’ям, укріплює Ваші сили та посилає благодатну поміч у Вашому житті!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Степан БРАЦЮНЬ,

Голова Конгресу Українських Націоналістів