ВІТЧИЗНИ ВІРНІЇ СИНИ. ЇМ – НАШІ ГОЛОСИ!

Дмитро Ярош належить до тієї когорти українців, які ще в юності чітко вибрали шлях: служити нації та її державі. На цій дорозі він не схибив. У тривожний для України час друг Дмитро із зброєю в руках став до лав її оборонців. Лідер легендарного Правого сектора Ярош разом із побратимами самовіддано воюють у найгарячіших точках українського Сходу, і лише від однієї згадки про них тремтять жижки в російських окупантів.

Свого часу,перебуваючи в лавах Конгресу Українських Націоналістів і «Тризуба», Дмитро Ярош одержав благословення на подвижницьку працю в ім’я України від незабутньої Слави Стецько. Віримо, він завжди буде вірним присязі. Тому Конгрес підтримує його, як кандидата у народні депутати, і закликає виборців в/о №39 віддати свої голови саме за Дмитра Яроша.

На світлині 1995 року ви бачите Дмитра Яроша праворуч від Слави Стецько, поруч з ним – його побратим по «Тризубу» Володимир Ткач, нині кандидат у народні депутати по в/о №165. Усі,хто знає друга Володимира, вважають його людиною обов’язку та честі. Він – кандидат від Конгресу, а це означає, що ніколи не заплямує гідності українського парламентарія.

Голосуйте за наших кандидатів, людей достойних, відважних та завжди відданих Україні.  «Нація і держава», № 43 від 23 жовтня 2014р.