Вшанування 153-ї річниці перепоховання Т.Г.Шевченка

22 травня відбулися урочисті заходи із вшанування 153-ї річниці перепоховання Т.Г. Шевченка.

О 10:30 ранку Голова Конгресу Українських Націоналістів Степан Брацюнь разом із першими особами держави поклав квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку в м.Києві.

Пізніше біля пам’ятника великому поету у м.Києві відбулися урочисті заходи , які організували  Конгрес Українських Націоналістів, ТОВ «Просвіта», Народний Рух України, «Наша Україна», Спілка письменників України та інші громадські патріотичні організації.

Святкування розпочали  славнем України  у виконанні хору «Гомін» під керівництвом Леопольда Ященка. Потім виступили представники політичних партій та громадських організацій.

Від КУНу виступив голова Київської міської організацї, заступник Голови партії  Юрій  Шепетюк. Він, зокрема, зазначив, що в 200-у річницю Т.Шевченка збулося його пророцтво —  «повіяв огонь новий з Холодного Яру».  На завершення свого виступу Ю.Шепетюк зачитав вірш, який присвятив українському пророку Тарасові Шевченку.

Пророку-Шевченку

І повіяв огонь новий з Холодного Яру,

І накрила стольний Київ чорная  хмара.

Тут  повстав народ  великий, вигнав Супостата.

В нашій хаті наша правда буде панувати.

Обніміться ж брати мої, вигострим сокиру –

І женім московське сміття за гори Паміру.

І в сім’ї Великій,  Новій – в кожній нашій хаті

Українського  Пророка будем шанувати.

Слава Українському Пророку Тарасу Шевченку!

Цього ж  дня численна делегація Київської міської та обласної органзацй Конгресу на чолі з членом Головного Проводу  Василем Овчаруком, взяла участь в урочистих заходах в м.Каневі, на Чернечій  горі.

Прес-служба КУН