Запали свічку пам’яті

22 листопада 2014 року Україна вшановує 81-ші роковини Голодомору 1932-33 років.  Пам’ятаємо, що в ті страшні часи совєцька влада штучним голодом винищила мільйони українців.

Державні прапори на будівлях приспущено. Увесь день  відбуваються скорботні пам’ятні заходи. В Києві акції триватимуть на території Національного музею «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні». За участю представників органів державної влади, представників посольств іноземних держав, громадськості, духовенства відбудеться траурний мітинг, на якому покладуть вінки та композиції з колосків до меморіалу, вшанують пам’ять померлих хвилиною мовчання.
Поминатимуть загиблих і по всій Україні, за винятком окупованого Криму та частини Донбасу, а також у 32-х країнах світу, де є українська діаспора. О 16-й відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання та акція «Запали свічку пам’яті».

Закликаємо усіх запалити  свічку пам’яті на своєму вікні та прийти на жалобні заходи, ушанувавши таким чином пам’ять про мільйони українців, яких було знищено геноцидом.

Прес-служба КУН