Заява з приводу нинішнього етапу Третьої української національної революції

Ми, керівники правих національно-демократичних партій, констатуємо, що завдяки безкомпромісній позиції Майдану, наступальним діям національно-патріотичних сил, Третя національна революція перемагає спротив злочинного режиму і входить в завершальну фазу.

Координаційна Рада національно-демократичних сил – «Праві», створена в процесі боротьби із злочинним режимом Януковича, яка безкомпромісно відстоювала усунення бандоолігархії від влади, стверджує, що вирішальний внесок у перемогу революції зробили своєю жертовністю українські патріотичні громадяни, зорганізовані на боротьбу структурами «Правого сектору», громадськими організаціями, національно-патріотичними партіями і сотнями Самооборони Майдану.

Водночас, є загроза, що наслідками перемоги революції, яка йде під українськими національними гаслами і знаменами, захочуть скористатися олігархи, кон’юнктурники та люди, далекі від національної ідеї і дій Майдану. Адже відомо, що революції замислюють філософи і мрійники, здійснюють романтики і фанатики, а користуються їхніми результатами кон’юнктурники і негідники.

Ми не повинні допустити повторення такого.

Наступним етапом Третьої національної революції має стати деколонізація України, зміна системи влади та прихід у владу українців, патріотичних фахових людей, призначення яких підтримає Майдан. Це забезпечить здійснення вимог і завдань, поставлених Майданом, зокрема, щодо національних прав українців та соціальної справедливості для українського народу.

Від того, хто саме очолить новий Уряд, залежатиме порятунок української економіки, уникнення дефолту, отримання підтримки Європейського Союзу і міжнародного співтовариства для реформування економіки України. В основу діяльності нового Уряду мають бути взяті головні положення Національного Акту Свободи, запропонованого Ініціативою 1-го грудня.

Ми вважаємо, що кандидатуру Прем’єр-міністра України, покликаного впоратися з цими завданнями, має назвати найбільш рішучий учасник Майдану – «Правий сектор» і затвердити Майдан.

Ми будемо сприяти виведенню України із катастрофічної кризи і домагатися:

– заборони партії регіонів і комуністичної партії;

– люстрації чиновників;

– деколонізації України та деолігархізації економіки;

– зміни якості влади та наповнення її українським національним змістом;

– здійснення курсу на євроінтеграцію, найшвидше підписання асоціації з ЄС;

– звільнення економіки України від адміністративного насилля;

– забезпечення відродження малого та середнього бізнесу;

– створення механізмів впливу суспільства на владу та громадянського контролю за діяльністю влади;

– формування українського інформаційно-культурного простору;

– модернізації держави, економіки, суспільства;

– докорінного реформування правоохоронної системи.

Ми прагнемо створити суверенну, модерну, демократичну, соціально справедливу Українську за змістом Державу та виконати вимоги і завдання, поставлені Майданом.

Слава Україні!

Голова Конгресу Українських Націоналістів Степан БРАЦЮНЬ,

Голова Народного Руху України Василь КУЙБІДА,

Голова Республіканської Християнської партії Микола ПОРОВСЬКИЙ