Звернення до США, Великої Британії, Франції, Китаю та всієї Європейської Спільноти з вимогою економічного тиску на Росію – агресора України

Нашу українську кримську землю топче чобіт російського солдата. Топче злодійкувато, прикриваючись камуфляжною формою без знаків приналежності до своєї армії. Ховаючись за спинами деяких зазомбованих та недалеких українців і росіян – мешканців Криму та Севастополя. Заплямовуючи горду назву «Самооборони», яка вимела з Києва бандитську владу Януковича та його приспішників-злодіїв.

Більшість громадян України не хоче мати такого президента – тому він втік до Росії, побоюючись народного гніву та справедливого суду його злодійства. І сусідня держава вирішила скористатись цим «подарунком» – президентом-зрадником. В «ніжних» обіймах Путіна та його ФСБ, Янукович закликав до України російську армію, щоб на її багнетах знову правити багатостраждальним українським народом.
Ми, українці, не хочемо такого майбутнього. Ми самі вирішимо як нам тут жити – без Януковича та без Росії. Але водночас ми розуміємо, що наша країна, обкрадена та сплюндрована за 20 років комуністами та «регіоналами», самостійно справитись з російським тиском не зможе.
Ми звертаємось до потужних демократичних країн світу з вимогою виконати свій обов’язок – гарантувати Україні цілісність та суверенітет згідно Будапештського меморандуму 1994 року. Ми вважаємо, що прийшов час застосувати до Росії як до країни-агресора весь потенціал економічного тиску щоб змусити її вивести свої війська з території суверенної України.
Перші кроки вже зроблено – Захід визнав факт російського вторгнення на землі суверенної України, деякі країни вже ввели заборону на в’їзд на свою територію найбільш агресивним чиновникам Російської Федерації. Та цього наразі мало. Загарбник продовжує захоплювати українські військові частини та наші терени. Тиск потрібно посилювати. Ми вимагаємо наступних дій:

  1. Арешт активів Російської Федерації в державах-гарантах.
  2. Арешт кореспондентських рахунків Центрального Банку РФ в доларах США, фунтах стерлінгів та євро всіма банками США та ЄС, у тому числі валютних резервів та рахунків в цінних паперах.
  3. Арешт кореспондентських рахунків державних банків РФ в усіх банках США та ЄС.

Ці дії заставлять Кремль зрозуміти, що Росія не зможе довго жити на узбіччі світової фінансової системи. Навіть ядерної дубини недостатньо, щоб диктувати всьому світові свою волю!

Слава Україні!

Українська республіканська партія

Конгрес Українських Націоналістів