Звернення до українського народу, прийняте на XV Зборі Конгресу Українських Націоналістів

Зважаючи на вкрай складну ситуацію в Україні, спричинену анексією Криму, російською агресією на Сході та підривною діяльністю п’ятої колони, Конгрес Українських Націоналістів на своєму позачерговому, ХV Зборі ухвалив відповідальне рішення – взяти участь у виборах до Верховної Ради України і по загальнонаціональному і по мажоритарних округах.

Вибори в умовах війни зобов’язують нас бути гранично чесними із своїм народом. Так, ми змушені констатувати, що трагедії, пов’язані із величезними людськими втратами, як от під Іловайськом, відсутність координації дій українських бойових частин та інші прорахунки керівництва АТО спричинені відсутністю єдиного центру командування.. У вищих ешелонах влади, в тому числі серед генералітету ведуть підривну діяльність агенти ФСБ. За злочини проти українців, за розстріляних майданівців ні вбивці, ні замовники не покарані. Як і не покарані генерали, на совісті якої загибель сотень «ідейних» воїнів – бійців добровольчих батальйонів. Не притягнуті до відповідальності організатори так званих ДНР та ЛНР — Партія Регіонів і комуністи. Мало того, їхні представники і далі перебувають у кабінетах усіх гілок влади. Вимоги Майдану по суті не виконані, зокрема, не проведена обіцяна люстрація.

А сьогодні під час так званого  перемир’я, за якого гинуть наші люди, прозвучали неадекватні заяви щодо надання окупованим територіям «спеціального статусу». Це означає злочинну здачу частини території України, порушення її територіальної цілісності. Вважаємо, що статус усього Донбасу може бути один – український — і лише у єдиній і неподільній Українській державі.

Як правонаступник революційної ОУН, Конгрес Українських Націоналістів вважає за необхідне звернутися до виборців з наступним закликом:

Український народе!

Прийдешні вибори мають виняткове історичне значення для українського народу. Тому треба обирати до ВР достойних людей – націоналістів, які б не тільки захистили здобутки Майдану, але й перетворили Україну на цивілізовану, заможну державу, в якій не буде корупції, правового свавілля, бідності та несправедливості. З огляду на це Конгрес Українських Націоналістів делегуватиме у Верховну Раду таких кандидатів, які б забезпечили утвердження в Україні  національно-державних цінностей. Закликаємо виборців  саме за них віддати свої голоси.

Натомість закликаємо не голосувати:

— за Партію Регіонів та за КПУ, які по суті є ворогами незалежної України, перебуваючи при владі, розвалили Українські Збройні Сили, знищили малий та середній бізнес, довели до зубожіння мільйони українських громадян;

— за партії, які очолюють явні популісти, які штучно створюють собі імідж героїв;

— за кандидатів-мажоритарників, які голосували 16 січня за антинародний закон авторства Коленіченка-Олійника;

— за олігархів, оскільки для них на першому місті завжди стоятиме бізнес, а не інтереси народу;

— за кандидатів-мажоритарників, які намагатимуться підкупити вас гречкою чи ремонтом дороги, а після виборів докладатимуть зусилля для повернення використаних коштів, а не  для державотворення.

Віримо в Український Народ!

Перемога буде за нами!

Слава Україні!

Героям слава!

Ухвалено 13 вересня 2014 року ХУ Збором Конгресу Українських Націоналістів. м.Київ.

Прес-служба КУН