Звернення Донецької організації КУН щодо злочинного нападу і вбивств проросійськими сепаратистами учасників мирного мітингу «За єдину Україну» в місті Донецьку

Голові Донецької обласної державної адміністрації

Сергію Таруті

Донецькому міському голові

Олександру Лук’янченку

Начальнику ГУ МВС України в Донецькій області

Костянтину Пожидаєву

В зв’язку з трагічними подіями, які сталися на мирному мітингу «За єдину Україну»  13 березня 2014 р. проукраїнських сил, а саме вбивство проросійськими  бойовиками трьох людей, покаліченням 50 осіб та залитими приблизно 1 тисяча осіб яйцями, кефірами, закиданими камінням, картоплею, взривпакетами протягом усього мітингу з 18.00,

ВИМАГАЄМО:

  1. В судовому порядку заборонити так звані мітинги, а насправді злочини,  цих виродків, які заявлені на 15 та 16 березня 2014 року під державними прапорами РФ як такі, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу, закликають до повалення державного устрою України, полюють за учасниками мітингів «За єдину Україну» і розправляються з ними. Такі їх дії призведуть до громадянської війни. Адже після закінчення мітингу13 березня 2014 року, розлючені виродки з палаток з  під пам’ятника Леніну, які встановлені ще 1 березня 2014 року під державними прапорами Російської Федерації, які представляють незареєстровані громадські організації «Народное ополчение Донбасу», «Оборона Донецка», «Патриотические силы Донбасса» ( базуються в офісі Донецької обласної організації Партії  Регіонів по б. Шевченка, 2), «Донецкая Республика»( знята судом з реєстрації, а  на 5 керівників відкрита  кримінальна справа за ст.109 та 110 КК України за дії, спрямовані на повалення конституційного ладу та посягання на територіальну цілісність України), та  партії Вітренко, КПУ, «Русскій блок», різноманітні козаки  та заїжджа гопота з Ростова та тітушки, які нападали весь час на Донецький Євромайдан влаштували вже різанину.

В результаті троє вбитих, 50 осіб покалічених в лікарнях.

2. Об’явити  на Донеччині триденний траур за невинно убієнними учасниками мирного мітингу «За єдину Україну».
3. Зняти з посад тих посадових осіб ДМУ ГУМВС України в Донецькій області за потуранням яких в м. Донецьку пролилась кров. Адже розгул сепаратистів, напади на активістів Донецького «Євромайдану почались 16 січня 2014 року. Йшли по наростаючій із-за потурання правоохоронних органів і закінчилось вбивством!
4. Дати оцінку  керівникам Донецької міської ради та проросійським депутатам (голова- Олександр Лук’янченко, секретар- Сергій Богачов, депутат Тетяна Мармазова- проректор ДонНУ та іншим) за потурання яких стали можливі ці злочини.
5.
Негайно в  судовому порядку очистити від злочинців площу імені злочинця Леніна, які знаходяться там з 1 березня 2014 року і звідки координуються  дії про початок громадянської війни в Україні.
6.
Очистити Донеччину від провокаторів з Російської Федерації з жорстоким застосуванням сили і норм міжнародного права.
7.
Забезпечити дієвий захист мирних громадян України на своїй землі.

З повагою,

Голова Донецької обласної організації

Конгресу Українських Націоналістів     

Марія Василівна Олійник

14   березня  2014 р.