Звернення Конгресу Українських Націоналістів

до в.о. Президента України,

Верховної Ради,

до українського народу

Звернутися до керівництва держави та українського суспільства нас спонукала тривожна ситуація, що склалася в нашій країні. Україна в небезпеці! На її Сході відбулося вторгнення російських військ. Мета злочинця В.Путіна – знищення Української держави.

Розвідувально-диверсійні підрозділи російської армії, вже не ховаючись,  захоплюють адмінустанови та об’єкти силових структур, відкривають вогонь по людях. У результаті серед українських вояків є вбиті і важкопоранені. Під час перехоплених СБУ переговорів російські спецслужби ставлять завдання своїм підлеглим вбити 100-200 осіб, що має стати причиною для введення російських танків на територію України.

На жаль, чинна влада не забезпечила адекватних заходів для оборони країни, не виявила рішучості для організації відсічі ворогу і головне – не залучила до цього фахових військових. Збройною боротьбою проти агресора повинні керувати не дилетанти і політичні авантюристи, а патріоти і професіонали, які мають відповідні знання і досвід.

Ми вимагаємо від в.о. Президента України негайно підписати Указ про створення Ставки Верховного Головнокомандування і залучити до служби в ній генералів і офіцерів, які з честю виконають священний обов’язок перед Батьківщиною та організують відсіч російським інтервентам.

Закликаємо громадян України, які володіють мільярдними статками, закупити для захисту Вітчизни найсучаснішу зброю.

Дорогі українці! Кожен із нас зобов’язаний у цей тяжкий час бути там, де вимагає Україна, жертвувати всім заради її незалежності та свободи. Станемо до лав української армії, підемо добровольцями у загони самооборони, працюватимемо і творитимемо задля перемоги над агресором.

Не осоромимо рідної української землі ні зрадою, ні боягузтвом.

Батьківщина або смерть!

Слава Україні! Героям слава!

Степан БРАЦЮНЬ,

Голова Конгресу Українських Націоналістів