Звернення патріотичної громадськості Донеччини

Голові Донецької облдержадміністрації

Таруті С.О.

Засобам масової інформації

Звернення

Шановний Сергію Олексійовичу!

Ми, громадськість Донеччини, обурені нагнітанням агресії з боку проросійські налаштованих  громадських та політичних об’єднань. Кожного разу після офіційних  повідомлень про мітинги  ними влаштовуються несанкціоновані акції, а саме: перекриття вулиць, штурм офіційних адміністративних будівель, перекриття залізничних колій,  наруга над державною символікою, напади на священників, потрошіння автомобілів та побиття людей тощо. Викликають обурення і останні заяви представників російської культури, які підтримали анексію Автономної республіки Крим та войовничі заяви президента Росії В.Путіна відносно південно-східної України.

Такі агресивні дії викликають обурення та страхи серед населення області.

У зв’язку  з цим просимо Вас ВЖИТИ невідкладних заходів щодо недопущення акцій, які попередньо не узгоджені з правоохоронними органами ( разом з заявниками забезпечують порядок при проведенні будь-яких акцій).

Разом з цим  ВИМАГАЄМО заборонити  перебування на території області діячів культури РФ, які підтримали президента РФ відносно анексії Автономної республіки Крим та агресивні дії щодо південно-східної України. Вважаємо, що своєю присутністю вони ще більше будуть впливати на незаконні дії радикально налаштованих проросійських сепаратистів.


Голова ДОО КУН                                                       М. Олійник

Голова ДОО НРУ                                                       Є.Хованський

Голова ДОО

«Партії Громадянська позиція»                                С. Анастасьєв

Голова  громадської організації    «Говерла» В.  Яремин

Голова ДОГО «Донецький інститут інформації     О.Мацука

Журналіст інтернет-видання «Остров» Я. Колгушев

Власний кореспондент УНІАН в Донецькій обл. О. Колгушева

4 березня 2014 року