Звернення Президії Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів до свого членства, до всіх громадян України, до світового українства

Ми, спадкоємці тих, для кого гасло «Батьківщина або смерть» було законом боротьби за  незалежну Українську державу,  в час великих випробовувань  непохитно  віримо в перемогу  нашого  народу   над  московськими агресорами.  Інтервенція  проти України  завершиться остаточним крахом  імперії  зла  та утворенням на її теренах самостійних  демократичних  країн.

Сьогодні  вишколені, озброєні до зубів ворожі війська  намагаються окупувати Крим, устами свого біснуватого президента погрожуючи, що, в разі збройної відсічі  української армії, вони  виставлять  «живий щит»  із наших жінок і дітей, за спинами яких  ховатимуться «хоробрі» російські контрактники.   Моральне звиродніння Путіна  призвело до того, що в його  армії нема вояків, а є лише холоднокровні убивці, які  погрожують вирізати  «до ноги» сім ї  українських офіцерів, які проживають на території АРК.

Маніакальний вождь, який заради реанімування російської  імперії та власних бузувірських амбіцій  готовий розв’язати третю світову війну,  здатний і на такі сатанинські  злочини, як геноцид мирних жителів, масові розстріли  жінок і дітей. Щоб уберегти їх від вакханалії садиста, вважаємо своїм обов’язком  допомогти  нашим державним чинникам негайно евакуювати з півострова родини українських військовослужбовців. Конгрес Українських Націоналістів долучається до розселення евакуйованих із Криму та надання їм  необхідної допомоги.

Водночас ми висловлюємо захоплення мужністю українських вояків, які захищають честь і свободу Батьківщини своїми тілами,  незламним духом і  відвагою.  Україну захищають справжні чоловіки – ніхто з них не зламав присяги, не став колаборантом, не потоптав власну гідність. У грізний час, коли Батьківщина в небезпеці, вони готові її захищати навіть ціною власного життя. Честь і слава вам, українські лицарі!

Проте ми не можемо не висловити свого занепокоєння  невиправдано повільними діями   влади  там, де ситуація вимагає  негайного реагування.  Як пояснити  зволікання із затриманням державних злочинців, агентів Кремля Аксьонова та Константинова,  ордер на арешт яких суд видав ще п’ятого березня?  Для цього не потрібне втручання армії. Безкровна операція по затриманню злочинців – цілком під силу  відповідним підрозділам спецслужб. Упевнені, що такі в Україні є.

По суті, ми живемо в умовах війни, яку  розпочала Росія з метою загарбання наших земель.  Тому заклики до сепаратизму, вивішування прапорів агресора, безчинства  антиукраїнських  квазіорганізацій   мають  суворо  каратися  – у відповідності до українських  законів,  а неідентифіковані  «зелені чоловічки» та «туристи» негайно  бути видворені за межі України. На жаль,  в діяльності силових  структур ми не бачимо  рішучих дій  супроти  ворогів  нашої держави. Застерігаємо владу від повторення фатальних «помилок»,  коли  новопризначені керівники  силових структур  не затримали  злочинців,  які не лише розграбували країну, а й   прямо причетні до спецоперації  Кремля з анексії Криму.

Український народ із вдячністю  сприймає  солідарність народів світу  в його боротьбі проти  російської агресії.  Відрадно, що лідери провідних держав нарешті збагнули, яку загрозу людству несе непрогнозована політика Путіна. В той же час ми свідомі того, що  головний тягар боротьби проти  російських загарбників  візьме на себе український народ. Уже сьогодні сотні тисяч українців, кримських татар готові стати до лав захисників Вітчизни.  Нагадуємо, що наш мобілізаційний резерв потребує перепідготовки, яку треба розпочинати  без зволікань.

Звертаємося до світового українства, яке і словом і ділом  підтримало Євромайдан,  із закликом впливати на уряди своїх держав,  щоб ті   зупинили  агресію РФ проти України, а значить, відвернули  нову світову  війну. Єднаймося, брати і сестри,  в боротьбі за  волю рідної  землі,  за непорушність її кордонів.

Слава Україні!     Героям  слава !

Степан БРАЦЮНЬ,

Голова Конгресу Українських  Націоналістів