Акція на підтримку грузинського медіа-холдингу Rustavi2

У п’ятницю, 14 серпня 2015 року  в м. Києві об 11:00 біля посольства Грузії (бульвар Тараса Шевченка, 25), за ініціативи  Альянсу Балто-Чорноморських Націй  відбудеться акція на  підтримку грузинського медіа-холдингу під назвою: » Rustavi2 належить грузинській нації , а не олігархам!»

Активісти підгтували звернення до чинної  влади в Грузії та  українських ЗМІ  з проханням  засудити знищення свободи слова та демократії в Грузії.

Довідка:

Телеканал Rustavi2 – єдиний незалежний телеканал Грузії, який існує більше 20 років. Своєю демократичною та вільною позицією телеканал завжди заважав діючій грузинській владі,виконуючи основну місію телевізійних медіа — правдиве донесення основних  подій до громадськості.

Нагадаємо, Rustavi2 — єдиний грузинський телеканал, який одразу почав правдиво висвітлювати події з Майдану Революції Гідності.

5 серпня 2015 року виконуючи вказівки діючого уряду Грузії, суд наклав арешт на все майно телеканалу. Rustavi2 зауважив, що колишній прем’єр-міністр Грузії Бідзіна Іванішвілі на 3 прес- конференціях згадував ,що телеканал не працює в потрібному напрямку. Не висвітлює важливих подій. Зокрема, ним було згадано ім’я Кивара Хальваши,одного з колишніх співвласників Rustavi2. За словами Бідзіна Іванішвілі,на Кивар Халваші під час продажу акцій телекомпанії був тиск з боку тодішньої влади. Лише 5 серпня 2015 року Кивар Халваші подав позов на телекомпанію Rustavi2, аргументуючи утиском власних прав. Хоча, відповідно до законодавства Грузії, термін давності сплив після 1 року з дня продажу його акцій телекомпанії. 5 серпня 2015 року судом було прийнята ухвала щодо арешту всього майна телекомпанії Rustavi2.

Запрошуються усі демократичні ЗМІ України, які виступають за збереження свободи слова.

Організатори: Альянс Балто-Чорноморських Націй, представники телекомпанії Rustavi2

Контакти для ЗМІ: 098-959-98-53


Прес-служба КУН