Інтерактивна виставка Конгресу «На вершині свободи духу» продовжить свою роботу

Сьогодні,  20 лютого 2015 року у Києві в Українському кризовому медіа центрі відбулася прес-конференція  присвячена відкриттю інтерактивної виставки «На вершині свободи духу», ініційованої Конгресом Українських Націоналістів і присвяченої  подіям Революції Гідності та героїчній  боротьбі наших воїнів  за територіальну цілісність  і соборність держави  на сході країни.

Як раніше повідомляла прес-служба КУН, урочисте відкриття виставки відбулося 19 лютого, напередодні дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Впродовж місяця у приміщенні Українського Конгресу Націоналістів будуть демонструватися роботи відомих фотографів та журналістів, а також дитячі малюнки на тему «Мир і майбутнє очима дітей». Кожна фотографія супроводжується текстами- враженнями учасників Майдану.  «У такий спосіб ми хочемо вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя за нашу свободу», – говорить Голова Конгресу Українських Націоналістів Степан Брацюнь.

Ведучий Євромайдану Володимир Гонський переконаний, що кожного героя потрібно знати в обличчя аби передати історію наступним поколінням.

«Ми створили спеціальний фонд «Душа України», і вже готові провести цю виставку у 58 містах США. Світ має відокремлювати поняття «Україна» і «українець» від «Росії» та «росіянина», – заявив Сергій Мельникофф, американський фотограф і автор фото-проекту “Люди Майдану”.

Одностайно усі спікери висловили переконання, що український народ вистоїть та переможе у боротьбі за свою незалежність і територіальну цілісність. Ігор Рудник, сотник 34-ї сотні Самооборни Майдану, зазначив, що саме завдяки подіям, що почалися з Революції Гідності і продовжуються й досі, – українці переосмислюють поняття власної культурної ідентичності.

Виставка працюватиме щоденно впродовж місяця з 10-00 до 19-00, у приміщенні музейно-патріотичного центру Конгресу Українських Націоналістів за адресою Дніпровській узвіз, 1 у Києві.

Прес-служба КУН