Співчуття з приводу смерті Володимира Васюти

Днями, на 82-ому році життя, відійшов у засвіти учасник національно-визвольних змагань, Голова Страросамбірської районної організації  Конгресу Українських Націоналістів на Львівщині, незламний політв’язень совєцьких концтаборів, наш друг і палкий націоналіст Володимир Васюта.

Все його непросте життя – то посвята Україні, яка завжди була для нього – понад усе.

Починаючи з 1995 року, чотирнадцять років поспіль він був незмінним і відданим Провідником Старосамбірської районної організації Конгресу, і, незважаючи на поважний вік, виступав організатором і активним учасником багатьох національно-патріотичних акцій та заходів.  Його завжди охоче слухала і поважала молодь, за мудрі міркування і слушні, сповнені ваги слова. Неодноразово  обирався  громадою друг Володимир  і депутатом Старосамбірської районної ради. Саме з  його ініціативи у Старому Самборі спорудили пам’ятник Провіднику ОУН Степану Бандері.

Усі, хто знав друга Володимира, бачили його безмежну любов до України, захоплювалися його працездатністю, життєлюбством, енергією добра і справедливості, готовністю завжди прийти на допомогу. Нам усім не вистачатиме його – щирого друга, доброго сім’янина, батька і люблячого дідуся, благородного громадянина, безкомпромісної людини національного гарту.

Від нас відійшов великий і щирий патріот, подвижник і лицар, безмежно відданий національній ідеї.  Втрата болюча і непоправна.

Сумуючи, висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким і друзям Володимира Васюти. Молимося за упокій його душі та просимо Всевишнього, аби оселив його душу там, де праведні спочивають.

Світла і вічна йому пам’ять…

Слава Україні! Героям слава!


Степан БРАЦЮНЬ,

Голова Конгресу Українських Націоналістів