Тернопільщина вшанувала Степана Бандеру

Сьогодні,1 січня 2015 року, українські націоналісти по всій Державі та далеко за її межами вшановували 106 річницю від Дня народження Провідника ОУН Степана Бандери.

Зокрема, на Тернопільщині з ініціативи обласної та районних організацій Конгресу Українських Націоналістів пройшли урочисті заходи із вшанування пам’яті великого сина нашої Нації Степана Бандери.

В Тернополі в Народному домі «Перемога» пройшла урочиста Академія. Відкрив зібрання голова обласної організації Конгресу Володимир ТКАЧ, який надав право виголосити тематичні доповіді студентам історичного факультету Уляні Паньків (2 курс) та Богдану Барану (4 курс). На завершення першої частини присутнім було показано слайд-фільм із записом інтерв’ю з Провідником ОУН, який до заходу підготувала документальна студія «Грипс» обласної організації Конгресу. У другій частині заходу відбувся концерт національно-патріотичної пісні де прозвучали повстанські пісні у виконанні народного аматорського хору «Заграва», хору національно-патріотичної пісні Братства ОУН-УПА з міста Збаража та гурту «Пшеничне перевесло». На завершення Академії голова ТОО Конгресу Володимир ТКАЧ подякував усім службам та відповідальним особам за сприяння в організації заходу. У районних центрах місцевими організаціями проведено тематичні віча.
Прес-служба КУН