Відкритий лист-звернення Голови Конгресу Українських Націоналістів до директора Світового банку

Директору Світового банку

у справах України, Білорусі та Молдови,

Європи та Центральної Азії

пану Чімяо Фан

вул. Дніпровський узвіз, 1 пов.2, м. Київ


Високоповажний пане Чімяо Фан!

На сайті міжнародного журналу Forbes 6 грудня 2014 р. о 01.30  з’явилась  інформація  під красномовною назвою «Навіщо озброєні люди штурмували офіс Світового банку та IFS». Пізніше, 8 грудня 2014 р. о 13.25  у продовження теми в цьому ж виданні подано інформацію під заголовком «У Києві намагалися захопити офіс Світового банку». В обох текстах стороною інциденту  зазначено нашу політичну партію — Конгрес Українських Націоналістів.

Публікацію на сайті журналу Forbes ми розцінюємо не інакше як наклеп на політичну партію Конгрес Українських Націоналістів. Вважаємо, що згадана інформація не відповідає дійсності і є провокацією в інтересах кримінально-рейдерських угруповань, які  пов’язані з колишньою владою з метою утримувати  приміщення, які вони незаконно захопили («відтиснули») у законних власників. Утім,  це завдання правоохоронних органів. Вже відомо, що з приводу цього порушено кримінальне провадження, і працівники міліції,  сподіваємось,  розслідують злочинні дії рейдерів.

Прикро, що до «замилювання очей»  громадськості став  причетним міжнародний журнал rbes, який поширює неправдиву інформацію, що є очевидним і легко спростовується. Чи можливо уявити, щоб кілька осіб, в т.ч. два представники нашої партії, з документами на руках про оренду приміщення, в яке вони прийшли, та ще й при спостереженні кількох десятків міліціонерів, які заздалегідь ними ж були викликані, з метою не допустити силових зіткнень, «намагались захопити офіс Світового банку», що кваліфікується як кримінальний  злочин?

Насправді, 5 грудня 2014 року наша політична партія Конгрес Українських Націоналістів уклала договір-оренди нежитлового приміщення, що розташоване на  першому поверсі в будинку  по вулиці Дніпровський узвіз, 1, в м. Києві. Договір нотаріально завірений,  з належною перевіркою прав власника на орендоване приміщення, за що несе повну відповідальність нотаріус. Орендодавцем є Товариство з обмеженою відповідальністю «АРТ-СИСТЕМ», реквізити якого та підстави набуття права власності на предмет орендування чітко зазначені  в договорі.

Ще раз наголошуємо, що в оренду ми взяли перший поверх приміщення по вул. Дніпровський узвіз, 1, і ніяких претензій на площу, яку займають інші установи на вищих поверхах, в т.ч. Світовий банк на другому поверсі —  не було.

Давно не є таємницею, що приміщення саме на першому поверсі будівлі за вищезазначеною адресою орендує ПП КУН з метою створення музейної експозиції для вшанування славної пам’яті  Голови Конгресу Українських Націоналістів, депутата Верховної Ради України трьох  скликань Слави Стецько,  95-річчя від Дня народження якої буде відзначатися цього року, а також для  проведення  партійних з’їздів, конференцій, круглих столів та інших заходів  пов’язаних з діяльністю партії.

І дійсно, наші представники від партії та представники власника двічі  приходили до згаданого приміщення з метою передачі і отримання його в користування.  Проте вони  наштовхнулись на фізичний опір невідомих осіб, які  перешкодили увійти в  орендоване приміщення.  Нами  тоді були викликані працівники міліції,  і за заявою представника власника за цією подією порушено кримінальне провадження. Встановлюється, хто захопив  приміщення, і хто саме  чинить перешкоди в доступі до нього.

За вищевикладених  обставин, в нас викликає щонайменше подив неправдива інформація  на сайті журналу Forbes, яка безпідставно, повністю ігноруючи наявні документи, піддає сумніву право власності ТОВ «АРТ-СИСТЕМ» на вже згадану будівлю, а також провокує  неспокій працівників установ і організацій, що там розташовані,  створенням можливих перешкод в роботі, рейдерськими захопленнями, що, на їхню думку, ледь не впливає на інвестиційний клімат в Україні.

Закликаємо Вас не піддаватися  таким провокаціям та вважати їх відвертою брехнею, оцінку яким дадуть правоохоронні органи. Ми ж і надалі відстоюватимемо своє право на оренду першого поверху в приміщенні на вул. Дніпровський узвіз, 1, в місті Києві. Запевняємо Вас, що здійснюючи партійну діяльність, ми не будемо створювати будь-яких  незручностей для роботи  Світового банку.З  повагою,


Голова  політичної партії

Конгрес Українських Націоналістів                                                       Степан  Брацюнь