Звернення Конгресу Українських Націоналістів до львів’ян щодо підримки на виборах Руслана Кошулинського

Шановні львівяни!

15 листопада 2015 року відбудеться другий тур виборів міського Голови  Львова. Зазначимо, що уперше в історії незалежної України реальні шанси посісти цю високу та відповідальну посаду має наш ідейний соратник – один із лідерів ВО «Свобода», віце-спікер українського Парламенту (2012-2014р.р.), а також один з тих  політиків, що зі зброєю в руках боронили  нашу державу від російських окупантів на Сході країни, відданий патріот Руслан Кошулинський. Знаємо його як щирого, справжнього націоналіста, досвідченого і мудрого державотворця, для якого Україна та українці завжди були, є, і будуть понад усе.

Конгрес Українських Націоналістів закликає львів’ян прийти на вибори та віддати свої голоси за Руслана Кошулинського. Для нього честь і гідність – не порожні слова, а почуття обов’язку і високої відповідальності перед громадою.  Він  вже засвідчив своїм життєвим прикладом,  політичною і громадською позицією, що головною мотивацією його участі у виборах мера  м. Львова  є  віддане служіння українському народові.  Руслан Кошулинський  готовий взяти відповідальність на себе у відстоюванні інтересів та добробуту львівської громади у такий непростий для країни час,  бо сповідує ідеї українського націоналізму, в яких  найвищою цінністю в нашій державі завжди має бути людина та її життя.

Конгрес Українських Націоналістів звертається з проханням до  львів’ян з особливою відповідальністю поставитися до голосування, адже сьогодні, як ніколи, місто Лева потребує  чесного і мудрого очільника, справжнього господарника, такого міського Голову, який, нарешті, зможе побороти у місті  кричущу корупцію, забезпечить прозорість у  визначенні тарифів на ЖКП, відновить зруйноване житлово-комунальне господарство та зробить місто  по-справжньому комфортним для  життя львів’ян і ще більш привабливим для туристів.

Львів’яни! Віддавши свої голоси за Руслана Кошулинського, Ви проголосуєте за українського націоналіста, справжнього пат­ріота та реальні зміни на краще життя у Вашому місті!

Слава Україні! Героям Слава!


Президія Головного Проводу

Конгресу Українських Націоналістів