Прости і прощавай…

Конгрес Українських Націоналістів, редакція газети «Нація і Держава» з глибоким сумом повідомляють, що 13 грудня 2016 року несподівано помер заступник головного редактора  «НіД» БОГДАН   ЗАХАРЯК.

22 грудня йому виповнилося б 63 роки… Друг Богдан з 2004 року працював у Секретаріаті Головного Проводу Конгресу та в редакції видання КУН «Нація і Держава».  Він – учасник двох Революцій на Майдані, перебіг яких відтворив у світлинах. Створений ним фотоархів  — справжній літопис історії Конгресу Українських Націоналістів, а також величних  епізодів новітнього українського зрушення за  свободу.

Друг Богдан був справжнім подвижником  тієї справи, якій він служив  самовіддано і з любов’ю.  Робота в редакції газети стала змістом його життя. Він ніколи не нарікав, коли через відсутність фінансування партійного видання йому доводилося  працювати з подвійним, а то й з потрійним , навантаженням без всякої за те винагороди.  Його любов до України не була галасливою, вона підкріплювалася чином і самопожертвою.

Богдан Захаряк  належав до тієї тепер уже рідкісної категорії українців, безкорисливість  яких  дивує  і вражає, а шляхетність поведінки – захоплює  і викликає повагу.  Благородна душа його  не сприймала жлобства та зазомбованості, а  інтелект  спонукав до спілкування з ним людей  високої культури і знань.  Він не міг бути байдужим до чужого  горя, ділився останнім із потребуючими. Був людиною великої душі, справжнім другом, втрату якого ми переживаємо, як особисту трагедію.

Горюючи, висловлюємо щирі співчуття родині друга Богдана, його друзям і близьким. Поховають його на Дрогобиччині, в рідному селі Лішня.

Прощаючись з  Богданом навіки, молимо Господа, аби оселив його душу там, де праведні спочивають.

Прости і прощавай, друже.


Голова Конгресу Українських Націоналістів               Степан Брацюнь

Головний редактор  газети «Нація і Держава»               Марія Базелюк