Степан Брацюнь: «Обов’язок кожного дорослого — допомагати Св.Миколаю»

У понеділок, 19 грудня, в день Святого Миколая,  у місті Києві відбулося щорічна  зустріч  представників Всеукраїнського благодійного фонду  «Соборність» з учнями Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вже традиційно, на це свято завітав і Голова Конгресу Українських Націоналістів та Голова правління  Всеукраїнського благодійного фонду  «Соборність» Степан Брацюнь, який привітав трьох ліцеїстів стипендіями. Він  поспілкувався з  учнями, вручив також іншим  ліцеїстам «миколайчики» у вигляді подарунків, а також книгу-повість Анни Багряної «Геня».  У повісті для дитячого та середнього шкільного віку розповідається про дитинство видатної політичної та громадської діячки, знаної та шанованої в Україні і світі націоналістки Слави Стецько, і кожна розповідь в ній пронизана  палкою і щирою любов’ю до України.

«Всеукраїнський благодійний фонд «Соборність» завжди приділяє особливу увагу не лише успішним в навчанні, а й знедоленим дітям, адже це обов’язок кожного дорослого – допомагати св. Миколаю здійснювати всі дитячі мрії. Третій рік ці мрії все частіше співпадають з основною мрією дорослих: миру та добробуту в Україні! Віримо, що переможний час вже близько!» – зазначив Степан Брацюнь.


Прес-служба КУН