У столиці відбувся Збір Конгресу Українських Націоналістів

У неділю, 11 грудня 2016 року в м. Києві відбулася друга частина  XVI Збору Конгресу Українських Націоналістів.  Збір розпочався спільною молитвою за долю України та виконанням делегатами Гімну українських націоналістів «Зродились ми великої години», після чого Голова партії Степан Брацюнь оголосив зібрання відкритим.

Після Формування Президії та робочих органів ХVІ Збору Конгресу Українських Націоналістів і затвердження порядку денного, Голова  КУНу виступив із промовою.

Аналізуючи  політичну ситуацію в  Україні, лідер Конгресу гостро розкритикував українську владу за неефективність проведення економічних реформ  та відсутність чіткого переможного плану дій у війні з російським агресором: «Маємо говорити правду. У новообраної влади  не склався діалог з народом, а цінності, за які стояв Майдан, часто просто ігноруються», – зазначив Голова.

Далі з промовами виступили делегати Збору – заступник Голови Конгресу Євген Лупаков, Голова Львівської ОО Конгресу – Тарас Гентош,  Тернопільської – Володимир Ткач, Кримської – Василь Овчарук, народний депутат ІІ скликання, юрист Конгресу Олег Матківський та інші,  які порушили низку актуальних проблем. Жваве обговорення викликала і озвучена членом Головного Проводу Конгресу, народним депутатом ІІ-ого скликання Тарасом Процев’ятом Програма  партії, дискутували  та активно обговорювали делегати і зміни до Статуту, а  головний редактор «Нації і Держави» та член Головного Проводу Конгресу Марія Базелюк, яка наголосила на багатьох актуальних  питаннях і можливих шляхах їх вирішення,   зачитала також проект заяви щодо політичної ситуації в Україні та теперішнього становища партії.

У підсумку, делегати Збору прийняли зміни та доповнення до Статуту та Програми партії і ухвалили ряд важливих внутрішньо — партійних рішень.

Також було прийняте рішення оголосити 2017 рік – роком Української Повстанської Армії (з нагоди 75-річчя створення УПА), а також про відзначення 105-ої річниці  від Дня народження видатного теоретика й ідеолога українського націоналізму Ярослава Стецька  та проведення низки заходів  з метою його вшанування і в столиці, і в областях.

Також прийняте важливе рішення про активізацію діяльності та розбудову молодіжної референтури Конгресу, до якого підштовхнув нещодавно проведений Львівською ОО Конгресу Форум молодих націоналістів.

Вищий керівний орган партії завершив роботу другої частини Збору спільним виконанням державного Славеня України.

Прес-служба КУН