Він залишиться в нашій пам’яті світлою людиною

З паном  Богданом ми часто зустрічалися під час Революції гідності. Пронизливий холодний вітер і дошкульний мороз на нічному зимовому Майдані перекреслювали всі правила етики: після опівночі або взагалі  під ранок я сама,  а частіше з кількома колегами піднімалися грітися в офіс  КУНу на Хрещатику. Несміливий дзвінок  (усе-таки ніч) — і двері широко розчиняються. Пан Богдан, наче йдеться про кавування десь в обідню пору, гостинно пропонує на вибір гарячі напої. «Грійтеся, та нічого ви мене не розбудили. Я сам щойно повернувся з Майдану (вивчав новини в Інтернеті, годував наших хлопців). Варіантів кілька, і лише одна незмінна гостинність…

Останнім часом ми бачилися рідко.  Так сталося, що не Богдан, а наші бійці на передовій частіше  виступають для мене у ролі гостинних господарів і пропонують в  «окопних офісах» гарячі чай-каву. Звісно, в перервах між спекотними мінами. Однак навіть під час моїх випадкових «набігів» до редакції «Нації і Держави» пан Богдан незмінно всміхався і щиро казав: «Я так радий вас бачити, пані Людмило»…

Він узагалі був до безмежності щирий. Так,  мав свої слабкості. Але кожен з нас має свої, і не осуд, а співчуття вимірює духовний рівень людини. Богдан був добрий і чесний, про таких психологи кажуть «світла людина». Він справді був світлим. Таким і залишиться в нашій пам’яті.

… Пишу ці рядки і щем великий на серці. Щоразу як я відправляла матеріал на електронну пошту редакції, пан Богдан  за кілька хвилин мені неодмінно звітував: «Усе гаразд, одержав, прочитав…». Цей  спомин не прочитає. Сумно. Боляче. Гірко. Друже Богдане, з Вашим відходом у Вічність і в моєму житті ще менше буде  «гаразду». Хай спочиває Ваша світла душа від земних фарисейств. Вічная пам’ять!


Людмила КОХАНЕЦЬ


Друзі, всі, хто зможе провести в останню путь друга Богдана Захаряка, повідомляємо, що сьогодні, у Києві о 17.00 годині відбудеться прощання у церкві Святого Миколая на Аскольдовій могилі. Повідомлення про його передчасну смерть  опубліковано Конгресом Українських Націоналістів від 14.12.2016 р.

Прес-служба КУН