ЗАЯВА Політичної ради Львівської обласної організації Конгресу Українських Націоналістів

Цими днями українці вшановують жертв Голодомору, який багатьма країнами світу визнаний геноцидом українського народу.

За два роки трагедії, заподіяної більшовицько-кремлівським режимом, Українська нація втратила мільйони патріотів різного віку. Внаслідок Голодомору спорожніли цілі села  на сході й півдні України.

Натомість на нашу територію  переселилися мільйони охочих поживитися чужим добром, що притаманне саме генетичній таблиці москалів. Невже це можна ще сьогодні заперечити чимось доказовим?

За тлумачним словником, геноцид — «цілковите або часткове  знищення груп населення за расовими, національними, етнічними та релігійними ознаками, що кваліфікується міжнародним правом  як злочин проти людства». Національними, етнічними і релігійними! Елементарний підрахунок доводить, що склад населення  сформувався саме завдяки цій злочинній ротації. Днями прем’єр –міністр Канади заявив, що «цей акт геноциду був покликаний  зламати ідентичність та волю українського народу, але не досяг своєї мети». А звідси й більшість прихильників Московського Патріархату, мови, культури,  традицій. Згадаймо з якою тваринною ненавистю вони топтали українські прапори,  нищили все українське. Звісно, багато прибулих замість  виморених голодом українських громадян адаптувалися до українських звичаїв, сприйняли Україну, вважають своєю новою батьківщиною. Але ж скільки прихильників «свого уставу в чужому монастирі» згідно з генетичним кодом Московії ! Це і є формулою сепаратизму.

Росія не звикла визнавати жодних злочинів за собою. В тому числі й Голодомору- геноциду. Тож, аби відволікти громадськість від заходів скорботи, Москва та її посіпаки в Україні зубами вчепилися до слів міністра культури Євгена Нищука. А він, як і зрештою на Майдані, говорить правду. Ще у 2014 році Є. Нищук зазначав, що очищення громадян східних та південних областей проникає у їхню свідомість. Очищення триває й зараз. Найкращими аргументами для таких змін є пограбування, зґвалтування та щоденні й щонічні обстріли з «градів» їх жител, лікарень та шкіл. Переконливо й очевидно!

За несамовитим «карканням» московських ЗМІ зчинили лемент представники вілкуло-добкінського блоку імені Бойка, які ніколи не ідентифікували себе з Українською політичною нацією . Вони в опозиції не до політики більшості, вони в опозиції до України. Та і щирого визнання Голодомору геноцидом поки не було. Найцікавіше, що вся ця тріскотня збіглася в часі з днями пам’яті  й скорботи, а також  Днем Гідності й Свободи. Не випадково.

Політична рада ЛОО КУН підтримує міністра Євгена Нищука, який сказав правду. А решта від лукавого. На правду, як відомо, не ображаються. І найголовніше: слова міністра не стосуються тих росіян, що розмовляючи рідною мовою, почувають себе затишно в Україні, хоча й змушені стояти на блок-постах і відбивати набіги ординських кочівників.


Геть руки від Євгена Нищука!

Слава Україні !    Героям слава!

Львівська ОО

Конгресу Українських Націоналістів