АНОНС: До Дня захисника України та 75-річчя створення УПА – вистава «Блокпост Україна»

«…А сьогодні ми ще копаємо землю,

Цю дорогу українську землю,

Цю солодку ласкаву землю,

Пишемо гуртом саперними лопатками

На її тілі

Останній вірш української літератури

Ще живі…»

(Борис Гуменюк,  «Вірші з війни»)

У столиці, 13 жовтня 2017 року, в приміщенні Центру культури та мистецтв Дніпровського району за адресою: вул. Алма – Атинська,  109,  відбудеться показ вистави Театру української традиції «Дзеркало» під назвою «Блокпост Україна».

Ця вистава про гібридну війну присвячена воїнам, які  мужньо боронять незалежність та суверенітет України на Сході та приурочена до Дня Захисника України, а також 75-річчя створення УПА.  Автор – поет і письменник Борис Гуменюк, зі зброєю в руках боронив нашу державу на її східних кордонах у лавах добровольців.

Постановка – директор, художній керівник Театру української традиції «Дзеркало» та Голова Дніпровської районної організації Конгресу Українських Націоналістів в м. Києві – Володимир Петранюк ; сценографія – Валентина Кузьмічова.

Початок – о 19.00.

Вхід – вільний.

Запрошуємо усіх друзів та симпатиків Конгресу, усіх поціновувачів українського театрального мистецтва!

Вистава-пісня, вистава-молитва Театру української традиції “Дзеркало”, що присвячена пам’яті Василя Кіндрацького, який загинув під час перемир’я, є посланням до кожного небайдужого серця, є видовищем, яке захоплює несамовитою акторською енергією, що безперечно викликає зворотній зв’язок і гасло, яке народжується в глядацьких грудях – “Слава Україні! Героям Слава!»


Прес-служба КУН