До гетьмана Сагайдачного, в Кульчиці

У неділю, 23 квітня за сприяння члена Львівського обласного Проводу Конгресу Українських Націоналістів, депутата Самбірської міської ради, командира підрозділу батальйону ОУН Василя Спанчака, Львівська Обласна Молодіжна Референтура Конгресу Українських Націоналістів з ініціативи голови обласної молодіжної референтури Володимира Савчина відвідала село Кульчиці Самбірського району, щоб вшанувати пам’ять видатного українського державного діяча та воєнначальника, прославленого гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.

Почався захід із молитви та виконання гімну України, після чого діти виконали декілька українських патріотичних пісень. А згодом усі охочі змогли подивитись неймовірний бій — на шаблях та рукопашний. На жаль, погода (сильний вітер, дощ і сніг) внесла свої корективи, тому не вдалося зробити багато запланованого…Незабутнє враження на молодих конгресівців справили відвідини музею Петра Сагайдачного та випили Кульчицької кави (ще один відомий земляк гетьмана — Кульчицький, на честь якого названо село, вперше привіз в Україну віденську каву і призвичаїв до неї українців)

Слід відзначити величезну заслугу в проведенні цього заходу Тараса Владиша, голови Городоцької районної молодіжної референтури. Якби не він, цього незабутнього заходу не відбулося б.

Керівником був військовий референт Львівської ОО Конгресу Українських Націоналістів  Федір Савчин.

На світлинах: на батьківщині гетьмана, незабутні моменти


Прес-служба ЛОМР

Конгресу Українських Націоналістів