ДОРОГІ ПОБРАТИМИ НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНОЇ БОРОТЬБИ, Високодостойні воїни ОУН і УПА! Дорогий український народе!

Надходить радісне свято – Різдво Ісуса Христа і Новий 2018 рік.

«З нами Бог!» – хай ці слова надихають і наповнюють нас силою звитяги добра над злом. Всі ми відповідальні за долю неньки України. Тож спрямовуймо свої зусилля на формування національної свідомості та єднаймось навколо духовно-моральних цінностей.

Пам’ятаймо, що любов Божа всемогутня і саме Ісус Христос є тим, хто дає прозріння, хто повертає світло людським очам. Вірмо, що Господь і Пресвята Богородиця нам допоможуть. «Як будеш ти вірувати, славу Божу побачиш» (Ів. 11, 40). У процесах державотворення і на шляху до розбудови громадянського суспільства будьмо рішучими. Силою любові до Батьківщини та невтомною працею наслідуймо борців національно-визвольного руху, вояків ОУН-УПА і Героїв нашого часу. Збираймось на спільні молитви, досягаймо мети у прагненнях щасливого життя і справедливості на рідній землі. Божі слова хай лунають і зігрівають наших захисників. Гартуймо свою волю, здобуваймо знання,

«Слава на висотах Богові і на землі мир»! Хай радість перемагає смуток, а небесне світло – темряву. Хай панує мир у наших душах, в наших оселях і світить Різдвяна зоря над Україною!

З Різдвом Христовим

та Новим роком!

Христос народився!

Славімо Його!


За Головну Булаву Всеукраїнського Братства ОУН-УПА

Богдан БОРОВИЧ, голова

Марія СОЛОДЧУК, секретар