ХАЙ РОКИ ВАШ ПОРІГ ОБМИНУТЬ!

Головний Провід Конгресу Українських Націоналістів і редакція газети «Нація і Держава» сердечно вітають дорогу подругу Ольгу Різниченко-Бондар із днем народження – цьогоріч ювілейним.

Ольга – одна із засновників Конгресу, член його Головного Проводу, соратниця Слави Стецько. Впродовж років активно співпрацює з часописом «Нація і Держава» як політичний аналітик і культурний оглядач.Її публікації завжди відзначалися глибоким аналізом актуальних проблем, креативністю їх висвітлення. Нині вони ще й вражають надзвичайною патріотичністю звучання: репортажі із фронту, розповіді про захисників України – ці та інші теми з-під пера тепер уже волонтера Ольги Різниченко не залишають наших читачів байдужими. Під час Революції Гідності вона була на Майдані від першого до останнього дня. Повернулася до Харкова, і далі її маршрут проліг на Донбас – як волонтера.

За своїм характером, інтелектом, організаторськими здібностями, дивовижною працездатністю вона – постать унікальна. Працюючи впродовж багатьох років у Харківському літературному музеї, Ольга зробила вагомий внесок у дослідження теми Розстріляного Відродження, стала автором багатьох експозицій та провідним фахівцем з цієї теми. За її проектом і концепцією у Харківському літмузеї було відкрито інтерактивну експозицію до 200-ліття Тараса Шевченка «Батько Тарас та його «блудні діти»: модерністи, футуристи, неокласики». Крім того, Ольга наполегливо працює над дослідженням історії українського національно-визвольного руху.

Важко переоцінити працю нашої ювілярки за для відродження духовності української нації, її Церкви Київської традиції. Вона – титар Свято-Дмитрівської Церкви УАПЦ (м.Харків), член Братства Святого Апостола Андрія Первозванного.

Ольга Різниченко належить до когорти тих славних дочок України, які у найскладніші часи брали на себе тягар відповідальності за долю нації і якими пишається наша Вітчизна. Ми знаємо, що в нашої ювілярки багато планів. Тож вітаючи її, щиро зичимо міцного здоров’я, творчої наснаги, успіхів. Хай роки Ваш поріг обминуть!


Степан БРАЦЮНЬ, Голова Конгресу;

Марія БАЗЕЛЮК, редактор «Нації і Держави»