ХАЙ ЩАСТИТЬ ЗАВЖДИ Й В УСЬОМУ!

Головний Провід Конгресу Українських Націоналістів і редакція газети «Нація і Держава» щиро вітають друга Ігоря Данилиху із ювілеєм –   60-річчям від дня народження.

Партійний статус нашого побратима дуже поважний. Ігор Данилиха – член Головного Проводу Конгресу, Голова Львівської міської організації та голова Секретаріату Львівської ОО КУНу. Потужний потенціал його можливостей – організаційних та інтелектуальних – забезпечує поступ у діяльності партії, коли її ідеї трансформуються в чин. Треба мати неабиякий хист і багато енергії, щоб чималий обсяг партійної роботи поєднувати і з творчою, і зі службовою: він – заступник директора Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові.

В народі кажуть: в дорогу виходь на світанку, тоді пощастить. Ігор Данилиха належить до тих людей, яких до невтомної та безкорисливої праці спонукають моральні цінності та подвижництво. З ними ще в неспокійні часи став в обороні української нації та її одвічних святинь. Так, у 80-их роках він був одним із засновників Товариства української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», згодом очолював його Шевченківську районну організацію. Також був у числі перших львівських рухівців.

І майже чверть століття Ігор Данилиха перебуває в лавах Конгресу Українських Націоналістів, фактично від його заснування та становлення. Його внесок у розбудову партії важко переоцінити. Ана­літичні висновки та креативні пропозиції друга Ігоря завжди враховуються у діяльності Конгресу.

Редакція «Нації і Держави» вдячна Ігореві Данилисі за його оперативні та ґрунтовні матеріали, які високо цінують наші читачі за принципову позицію, за правду.

Сердечно вітаючи друга Ігоря з ювілеєм, щиро зичимо йому міцного здоров’я, добра, всіляких гараздів та успіхів у його благородній праці. Хай щастить Вам завжди й в усьому многії і благії літа.

Степан БРАЦЮНЬ,

Голова Конгресу Українських Націоналістів;

Марія БАЗЕЛЮК, головний редактор газети  «Нація і Держава»