Марш націоналістів

У середу, 22 лютого 2017 року, у столиці відбувся Марш Національної Гідності, у якому взяли участь ініціатори ходи ВО «Свобода», «Національний корпус», «Правий сектор», а також  Конгрес Українських Націоналістів та інші національно-патріотичні сили.

Давно назріла потреба об’єднати сили українських націоналістів і добровольчий рух довкола конкретних і актуальних проблем, створити ядро нації, безкомпромісність і непорушність моральних ідеалів якого мали б повну підтримку і довір’я суспільства.

Учасники Маршу – а їх було щонайменше 10 тисяч осіб – вирушили алеєю Героїв Небесної Сотні та вулицею Інститутською, до Верховної Ради України., де відбулося віче. На завершення учасники акції підтримали низку вимог, озвучені промовцями й оформлені як Ультиматум владі. Сконсолідовані дії націоналістів – одна із не багатьох позитивних подій нашого бурхливого сьогодення.

«Ідея консолідації всіх націоналістичних, патріотичних сил, – зазначив Голова Конгресу Українських Націоналістів Степан Брацюнь, – завжди була пріоритетною для нашої партії. Нині згуртованість нації у моноліт перед воєнною агресією Москви є життєвою потребою, яку збагнули й нині єднаються в боротьбі українські націоналісти. На війні перемагає дух, а коли об’єднуються люди однієї ідеї, він, дух, здолає найлютішого ворога. Перемогти його, збудувати квітучу Українську державу – наш обов’язок перед полеглими українськими Героями».

В Ультиматумі владі від згуртованого націоналістичного табору, зокрема, зазначено:

«Ми говоримо від імені працюючої і воюючої України… Ми, українські націоналісти, єднаємо зусилля, щоб протистояти здачі країни збройним окупантам зі Сходу і фінансовим здирникам з Заходу, і головне – знищити кліку крадіїв, яка зветься зараз владою.

Як державники, ми вимагаємо нового політичного курсу, що має спиратися на пріоритет національних інтересів, і заявляємо:

– Ми не допустимо приватизації стратегічних підприємств.

– Ми не допустимо продажу сільськогосподарських земель.

– Ми не допустимо щоквартального зростання цін на комунальні послуги.

– Ми не допустимо знищення дрібного та середнього підприємництва здирницьким переглядом системи оподаткування.

– Ми не допустимо підняття пенсійного віку або стажу.

– Ми вимагаємо визнання так званих ОРДЛО окупованими територіями.

– Ми вимагаємо розірвання дипломатичних відносин з РФ.

– Ми вимагаємо реального дієвого механізму імпічменту Президента.

Ми, українські націоналісти, об’єднані і рішучі як ніколи. Запевняємо, що, в разі невиконання наших вимог, у нас вистачить сил та сміливості забезпечити саморозпуск цієї Ради.

Слава Україні!»


Прес-служба КУН