Наші щирі співчуття

Конгрес Українських Націоналістів висловлює сердечні співчуття Голові Конгресу  Степанові Брацюню та його дружині пані Лесі з приводу тяжкої втрати – смерті  її  матері               СОФІЇ  МУЗИКИ.

У глибокій скорботі  діти, внуки, правнуки  та родичі  покійної, яка відійшла у засвіти сьомого серпня 2017 року, на 91-му році життя. Ми розділяємо їхній біль утрати, сумуємо разом з ними.

Пані Софія  була вірною дружиною та справжнім другом своєму чоловікові Петрові Музиці, рідному братові  Слави Стецько, віддано і стійко  розділяла з ним непрості випробовування, що випали на їхню долю. Коли передчасно помер чоловік, пані Софія всеціло присвятила себе дітям і внукам. Як високосвідома українка,  вона прищепила їм  глибинну любов до України, патріотизм,  гідність, шанобливе ставлення  до українських героїв, національної  традиції, сповідування моральних чеснот і цінностей.

Покійна належала до тієї когорти  українців, які до останніх хвилин свого життя були вірними своїй нації та її державі, ідеалам свободи.

Поховали її в рідному Бучачі, що на Тернопільщині, там, де спочивають  найдорожчі їй люди

Прощаючись з пані Софією, молимо Всевишнього, аби оселив її душу там, де праведні спочивають.


Головний Провід

Конгресу Українських Націоналістів