Привітання із 75-річчям створення УПА та святом Покрови від Голови Всеукраїнського Братства ОУН і УПА

Дорогі побратими – воїни Української Повстанської Армії, 
учасники національно-визвольної боротьби ОУН і УПА,
Майдану, захисники України, дорогий український народе!

На Покрову Пресвятої Богородиці, 14 жовтня 2017 року відзначаємо 75-у річницю створення УПА та День захисника України. Головна Булава Всеукраїнського Братства ОУН і УПА вітає Вас із цим величним святом.
Провідною силою у національно-визвольній боротьбі XX століття була революційна ОУН, а збройною силою – УПА, які засвідчили усьому світові непохитну волю української нації. Саме боротьба УПА завадила «червоній чумі» перервати зв’язок поколінь.
З Декларації Проводу ОУН:
У збройному зриві ОУН організовує і веде до боротьби всіх українців без огляду на їх політичні переконання. Українська Армія прищеплюватиме юнаку почуття соборності, великого призначення, відповідальності, героїзму й посвяти в парі із залізною дисципліною й твердим вояцьким вишколом. 
(З постанови 2-го Великого Збору ОУН.)
Але і досі, в незалежній Україні маємо страшну небезпеку не тільки на Сході. Наш споконвічний ворог не дрімає, а поневолює і продовжує нищити все українське: мову, культуру, історію, традиції. Більшість співвітчизників, на жаль, не усвідомлюють, що це стає катастрофою для нації. Багатоликість, улесливість, зарозумілість, жорстокість… Як ще цього багато. А значить – брак добра, що й породжує зло. Такі люди живуть без віри в Бога, надіючись на власні сили, забуваючи про шлях істинний. Адже благополуччя людини неможливе без благополуччя нації. Завдання кожного докласти цеглину до побудови спільного дому, а не спостерігати, як українців доводять до зубожіння олігархи і їхні прислужники.
Україна живе і бореться. В нашій пам’яті – вояки ОУН-УПА та Герої нашого часу, які йшли на муки й смерть в ім’я Бога і України. Хай же вічна буде слава Героям, які склали своє життя на вівтар нації.
Просімо благословення Господнього, віри, прозріння, миру і злагоди для всього українського народу. Будьмо мужніми, чесними, дисциплінованими і пильними. Єднаймось у зміцненні патріотичного духу та утвердженні громадянського суспільства. Хай постане держава національної перемоги і справедливості. Цій меті присвятімо своє життя під Покровом Божої Матері.
Слава борцям нескореної України!

За Головну Булаву Всеукраїнського Братства ОУН-УПА
Богдан БОРОВИЧ, Голова
Марія СОЛОДЧУК, секретар