Привітання із Днем Незалежності України

«ЗРОДИЛИСЬ МИ ВЕЛКОЇ ГОДИНИ»

Дорогі друзі, побратими та однодумці!

Дорогий український народе! Світове українство! Дорогі українські воїни!

24 серпня Україна відзначає 26-у річницю відновлення Незалежності Української Держави, що постала як результат багатовікової самовідданої боротьби мільйонів кращих синів і дочок нашої землі. Цей Акт відновлення був узаконений всенародним волевиявленням на референдумі 1 грудня 1991 року.

Для нас, українських націоналістів, усі ці роки було змістом діяльності державне будівництво і мобілізація українського народу задля цієї мети. Ми не припиняли боротьби з російським неоімперіалізмом, з його намаганнями в будь-який спосіб пов’язати Україну з Росією.

В жовтні цього року виповнюється 25 років Конгресу Українських Націоналістів, який постав за ініціативи Організації Українських Націоналістів (ОУН) і головною метою якого є розбудова Української Держави. Тому, не вагаючись, наші однопартійці, друзі чисельно стали в ряди українського воїнства і вже понад три роки відчайдушно боронять цілісність та суверенітет нашої Держави на Сході, не шкодуючи власного життя, пам’ятаючи, що боротьба за Українську Державу, її визволення – завжди священна.

Тож згадаймо у цей день поіменно усіх тих, чиїми стараннями українська національна ідея, пронесена через століття, спалахнула у серцях мільйонів. Згадаймо і усіх тих Славетних Лицарів, які без жодної хвилини вагань поклали на вівтар визволення Вітчизни власне життя. Вічна їм пам’ять…

Усвідомлюємо, що нас чекає нелегка й тривала боротьба і праця в ім’я України. На сьогоднішній день український народ свідомий і згуртований державницькою ідеєю і вже ніколи і нікому не поступиться своєю Незалежністю.

Ми, українські націоналісти, і далі виступаємо за формування такого світового ладу, наріжним каменем якого має стати ідея нації, ідеали свободи та справедливості. Принципи цього світового ладу – це взаємне визнання права кожного народу на державну самостійність на його етнічних землях.

Наголошуємо, згадуючи слова нашого Провідника, світлої пам’яті подруги Слави Стецько: «Гарантією безпеки нації є її власна сила». Тому Збройні Сили України повинні бути по-справжньому спроможними захищати суверенітет, неподільність території України та свободу українського народу.

Віримо, що ми з честю витримаємо випробування, і Україна переможе московського агресора та його «п’яту колону» в середині держави, очиститься врешті від корупції та зрадництва і стане однією з найуспішніших країн Європи, збереже самобутні національні, культурні та духовні традиції і свою національну ідентичність. Віримо в силу і мудрість нашої нації, що змагає до перемоги, миру, добробуту та процвітання!

Зичимо Вам незламності духу, міцного здоров’я, витривалості та наснаги у нашій священній боротьбі!

Наша Перемога – неминуча, бо за нами правда і з нами Бог!

Із Днем Незалежності Вас!

Слава Україні! Героям слава!


Степан БРАЦЮНЬ,

Голова Конгресу Українських Націоналістів