Привітання з Великоднем Голови Конгресу Українських Націоналістів

Вітаємо з Великоднем!

Дорогий український народе! Дорогі друзі-націоналісти!

З великою радістю вітаємо Вас із Днем Світлого Христового Воскресіння!

Саме Великим Днем, Великоднем називали свято Воскресіння  Христа українці здавна. І донині ми так його називаємо, підіймаючи в цей день очі назустріч майбуттю,
назустріч духовності, і світимося надією на добре, радісне прийдешнє.

У цей день міцніє наша віра, зцілюється душа. Воскреслий Син Божий приносить у кожну домівку надію на спасіння, яка зігріває наші серця, зміцнює нас духовно.

Україна сьогодні іде своєю Хресною дорогою важких випробувань. Та коли Великодні дзвони лунають над Україною, — сумніви, розчарування та зневіра відступають. У Великодній день ми єднаємося у світлій радості та спільній молитві до Господа, просимо Його дати нашому народові сили, мужність, стійкість та мудрість, аби здолати ворога і воскресити Україну.

Подолавши смерть, Син Божий воскрес, аби освітити людям шлях Віри, Правди та Справедливості.
Так само воскресне, подолавши кайдани корупції, відродившись Перемогою в горнилі національно-визвольної війни, наша вільна Українська Держава, яка є незгасимим  вогнем Віри, Надії і Любові для українців в усьому світі. І
жодна сила не спроможна загасити цей вогонь.

То ж не будьмо байдужими до себе, до ближнього. Творімо добро, розбудовуймо Україну навколо себе і не впускаймо тривогу в наші серця.

Бажаємо Вам глибокої  Божої віри у сили українського народу  і незборимий Божий захист. Закликаємо до рішучого чину в ім’я Української Незалежної Соборної Держави.

Хай Божа ласка буде з Вами і Вашими родинами, а Господь обдаровує Вас міцним здоров’ям, зміцнює Ваші сили  і віру, і хай зійде на землю Божа Благодать!


Христос воскрес!

Воскресне Україна!


Степан БРАЦЮНЬ,

Голова Конгресу Українських Націоналістів