Вітаємо друга Тараса Процев’ята із ювілеєм!

Нещодавно, 12 серпня, відзначив свій 55-літній ювілей наш побратим, член Президії Головного Проводу  Конгресу Українських Націоналістів, народний депутат України  ІІ-го скликання, активний громадсько-політичний діяч і публіцист, націоналіст і патріот Тарас Процев’ят.

Друг Тарас – вірний син України, людина з глибоким державницьким мисленням, талановитий оратор і організатор, соратник Слави Стецько, один із засновників Конгресу Українських Націоналістів. Активний учасник партійного життя, він завжди гордо несе червоно-чорний стяг української національної ідеї.

Шляхетні риси його характеру виплекані в патріотичній родині , успадковані від матері, Марії Процев’ят, відомої громадської та культурної діячки, яка стояла біля витоків національного відродження України.

Щиросердечно вітаємо Вас, шановний друже Тарасе, із ювілеєм!

Ваша плідна праця та дух вселяють у нас віру, що Ви й надалі культивуватимете шляхетні ідеали українського націоналізму в боротьбі за Українську Самостійну Соборну Державу. Бажаємо державної мудрості, невичерпної сили духу і благословення Божого у подальшому служінні українській нації та її Державі!

Зичимо Вам козацького здоров’я, радості від життя і натхнення! Щиро бажаємо миру, щастя, достатку, родинного затишку й усіляких гараздів!

Нехай Господь примножить Ваші сили, і Боже благословення зійде на Вас для здійснення добрих справ в ім’я рідної України!


З повагою,

Степан БРАЦЮНЬ,

Голова Конгресу Українських Націоналістів