ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

26 вересня виповнилося сімдесят років відомому громадсько-політичному діячеві, Почесному голові Спілки офіцерів України, народному депутатові Верховної Ради України II скликання, заступнику Голови Конгресу Українських Націоналістів, капітанові I рангу ВМС України Євгену ЛУПАКОВУ.

Як справжній подвижник української національної справи, він має багато друзів і однодумців по всій Україні. Всі вони сердечно вітали пана Лупакова з ювілеєм і щиро бажали здоров’я та успіхів у його жертовній, подвижницькій праці в ім’я України на многії і благії літа. А ще зичили ювіляру – і всім нам – якнайскорішої перемоги України над ворогом – Росією, чиї війська четвертий рік топчуть нашу землю.

З нагоди 70-річчя, від імені членства Конгресу Українських Націоналістів та його прихильників, привітав друга Євгена Лупакова Голова КУНу Степан Брацюнь.

Відзначаючи вагомі заслуги ювіляра у становленні та розбудові Української держави та її Збройних Сил, Степан Брацюнь, зокрема, наголосив наступне:

«Конгрес Українських Націоналістів висловлює щиру подяку за Вашу жертовну працю в ім’я Незалежної Української Держави та працю на утведження Національної ідеї, активну допомогу українським воїнам, які захищають нашу Вітчизну від російської агресії.

Ми високо цінуємо Ваш особистий внесок у розбудову нашої політичної сили, наповнення її чеснотами та звитягою наших великих попередників, для яких Україна завжди була понад усе».

Високо оцінила подвижницьку працю Євгена Лупакова Українська Православна Церква Київського Патріархату. За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви Євгена Лупакова нагороджено орденом святого рівноапостольного князя Володимира Великого III ступеня.

Сердечно вітає ювіляра редакція газети «Нація і Держава». Євген Лупаков – наш багаторічний автор, порадник, надійний друг. Його внесок в утвердження незалежності України – безцінний. На таких людях, як він, тримається наш український світ. Зичимо Вам, наш дорогий побратиме, досягти всього того, про що Ви мріяли все життя, тепер, у зрілому віці. Попереду у Вас – ще не одне десятиліття повноцінної праці, успіхів і перемог, присвячених найдорожчому – Україні. Нехай вони перевершать усі Ваші і наші сподівання!