Із Різдвом Христовим і Новим 2018 роком!

Дорогі побратими!

Дорогий наш український народе!

На порозі нашого дому – новорічна година, Новий 2018 рік! Надворі – Різдво Христове, йому радіє і його вітає кожна українська ро­дина.

Минув складний рік, багатий  на події та розчарування. Відзначився нестатками, загальним зубожінням народу. Отже, минув під знаком кризи.

Незважаючи на це, знаю, що в кожног­о із нас в житті було чимало здобутків і радощів. Хочеться більше правди, хочеться більше ясності, хочеться більше світла. Кожного дня ми робимо впевнені кроки на  шляху до справедливості, на шляху до гідного життя.

Новий, 2018 рік пройде під знаком Української Державності, адже сто років тому  ІV Універсалом, 22 січня 1918 року було проголошено: «Однині Українська Народна Республіка стає самостійною, ні від кого не залежною, вільною, суверенною державою українського народу».

Саме тоді після тривалого періоду поневолення незалежність Української держави була відновлена і її визнали десятки країн світу, в яких були відкриті дипломатичні представництва УНР.

Таким чином і IV-й Універсал, і Акт проголошення Незалежності України від 24 серпня 1991-го фактично є актами її відновлення,  а сучасна Україна є історико-політичною правонаступницею УНР. Сьогодні незмінне наше завдання – забезпечити повне відновлення територіальної цілісності Української держави та її процвітання, примноження багатства,  величі українського народу.

Віримо, що Новий  рік буде багатий на нові позитивні зрушення, плідну працю заради спільної мети всіх українських державницьких сил – перемоги над московськими окупантами, відновлення суверенітету, розбудови сильної, демократичної, європейської  Української держави.

Зичимо Вам і Вашій родині у Новому році міцного здоров’я, злагоди та усіляких гараздів. Нехай у Різдвяну ніч зійде до Вашої оселі та осель усіх українців Господнє благословення, яке додасть сил, наснаги та наповнить серця надією на краще майбутнє українського народу і держави.

Христос народився! Славімо його!


Степан БРАЦЮНЬ,

Голова Конгресу Українських Націоналістів