Запрошуємо на смолоскипну ходу на честь Провідника української нації Степана Бандери

1 січня 2017 року в Києві відбудеться смолоскипна хода з нагоди 109-ої річниці від Дня народження Провідника Організації Українських Націоналістів та всієї української нації, Героя України Степана Бандери. Активісти Конгресу Українських Націоналістів  традиційно візьмуть  участь  у вшануванні Провідника разом з ВО «Свобода» та іншими національно-патріотичними організаціями, своїми побратимами та численними друзями .

Вшанувати  пам’ять Степана Бандери, чин та його ідеї щорічно виходять десятки тисяч українців в багатьох куточках України та світу. Його невмирущий життєвий приклад став дороговказом вже для кількох поколінь українських націоналістів і для усіх нинішніх борців за Самостійну Соборну Українську Державу. Запрошуємо все членство, а також симпатиків та друзів Конгресу долучитися до вшанування пам’яті Провідника української нації!

О 17:00  — збір учасників акції у дворі будинку, який знаходиться за адресою вул. Антоновича 3б. Прохання до членства: завчасно придбати смолоскипи та взяти з собою партійну і державну символіку.

Урочистою ходою учасники маршу пройдуть від пам’ятника Тарасу Шевченкові до Майдану Незалежності, що стане символом єднання усіх справжніх патріотів України.

(Фото – портрет Степана  Бандери, встановлений  на Майдані Революції Гідності  у Києві 01.01.2014 р.)


Прес-служба

Конгресу Українських Націоналістів