Акт 30 червня 1941 року. Фотовиставка у Верховній Раді

Із нагоди відзначення 77-ї річниці Акту відновлення Української держави, проголошеного 30 червня 1941 року, в кулуарах Верховної Ради України третього липня  відбудеться фотовиставка під назвою «Історичний чин нації. Відновлення української державності під час Другої світової війни!», на якій будуть представлені світлини та документи цієї історичної події.

Виставка триватиме з 3 по 7 липня  2018 року в приміщенні  Верховної Ради України за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 5.

Захід відбудеться з ініціативи Конгресу Українських Націоналістів,  Всеукраїнського благодійного фонду «Соборність», Міжнародного благодійного фонду імені Ярослава Стецька  та за підтримки народного депутата України Юрія Шухевича.

Нагадаємо, історичний документ – Акт відновлення Української держави – виголосив Ярослав Стецько у Львові 30 червня 1941 року, який затвердили Національні Збори за ініціативою Організації Українських Націоналістів  утвердили в цей день волю українського народу до відновлення незалежної Української  Держави на своїх етнічних землях, відновили суб’єктність української нації на світовій шахівниці, виступили політично, а згодом і збройно проти двох найпотужніших людиноненависницьких та народовбивчих потуг 20 ст. – сталінсько-комуністичного СССР і нацистсько-гітлерівської Німеччини та закликали українців «не скласти зброї так довго, доки на всіх українських землях не буде створена Українська Суверенна Держава».