CТЕПАНОВІ БРАЦЮНЮ – 55

Конгрес Українських Націоналістів, друзі,  побратими вітають Голову Конгресу Степана Брацюня з ювілеєм – 55-річчям від дня його народження.

Степан Брацюнь належить до тієї когорти українців, які в найскладніші для нашого народу часи готові взяти на себе відповідальність за долю Батьківщини. Саме така притаманність була визначальною для наших великих попередників – націоналістів доби Євгена Коновальця та Степана Бандери, священну справу яких на початку ХХІ століття Конгресу випало продовжувати під проводом Степана Брацюня. Він був одним із засновників Конгресу, побратимом незабутньої Слави Стецько, оскільки під її впливом утверджувалася, кристалізувалась його особистість як націоналіста.

Степан Брацюнь очолив Конгрес Українських Націоналістів у непрості для партії часи, коли дехто із її членства в пошуках «кращої долі», яка торувала шлях у владні коридори, опинився в інших політичних структурах, коли фінансове забезпечення життєдіяльності партії обмежилося лише скромними внесками її ветеранів і студентства. «Ми  не боремося за владу,  ми боремося за те , щоб при владі в нашій державі був український народ», — нагадав лідер КУНу засадничий меседж ОУН, і його поклик почула більшість однопартійців. Саме ці люди своєю безкорисливою працею продовжили вже призабуті в наші часи традиції жертовності. Під керівництвом друга Степана вони створюють концепцію відтворення в діяльності Конгресу принципів класичного українського націоналізму, де моральні цінності  та сповідування ідейних постулатів становлять основу буття і праці націоналіста, а честь, гідність і свобода нації та її держави важать більше, ніж наше життя.

Друзі та соратники Степана Брацюня високо  цінують його  подвижництво та відповідальність, щире вболівання за український народ, шанують за шляхетність, людяність і благородство.

З нагоди ювілею зичимо Вам, друже Степане, міцного здоров’я,  невичерпної енергії, завзяття та успіхів у справі, якій Ви самовіддано служите, — справі процвітання Нації та її Держави.

Нехай Всевишній допомагає Вам у здійсненні Ваших благородних намірів в ім’я України.

Конгрес Українських Націоналістів,    друзі,

побратими, соратники.

15 лютого 2018 року, Стрітення,  Киів