ДОРОГІ ПОБРАТИМИ НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНОЇ БОРОТЬБИ, ВИСОКОДОСТОЙНІ ВОЇНИ ОУН-УПА! ДОРОГИЙ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДЕ!

З миром у душі та з любов’ю зустрічаймо радісне свято – Різдво Ісуса Христа і Новий 2019 рік. Адже, «людина створена Богом для миру, що є ознакою присутності й дії Святого Духа» (пор.Гал. 5, 22-23). «З нами Бог!» – най ці слова надихають і наповнюють нас силою звитяги добра над злом. Вірмо, що Господь і Пресвята Богородиця нам допоможуть.

У Різдві Бог став людиною, переживав убожество, холод і голод, як і проста людина. «Бог є любов» (1 Івана 4-8). Силою любові до Батьківщини та невтомною працею наслідуймо борців національно-визвольного руху, вояків ОУН-УПА і Героїв нашого часу. Збираймось на спільні молитви, досягаймо мети у прагненнях щасливого життя і справедливості на рідній землі. Божі слова най лунають і зігрівають наших захисників. Гартуймо свою волю і здобуваймо знання, бо всі ми відповідальні за долю неньки України. Пам’ятаймо, що Ісус Христос є тим, хто дає прозріння.

У процесах державотворення і на шляху до розбудови громадянського суспільства будьмо рішучими. І всі свої зусилля спрямовуймо на формування національної свідомості та єднаймось навколо духовно-моральних цінностей.

«Слава на висотах Богові і на землі мир»! Хай світить Різдвяна зоря над Україною! Хай радість перемагає смуток, а небесне світло – темряву.

З Різдвом Христовим та Новим роком!

Христос народився! Славімо Його!


За Головну Булаву Всеукраїнського Братства ОУН-УПА

Богдан БОРОВИЧ, голова

Марія СОЛОДЧУК, секретар