ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!

У тривожний час ми відзначаємо 27-у річницю Незалежності України та 100-річчя відродження української державності. Подбаймо разом про зростання в національній свідомості, про наших захисників, про розбудову громадянського суспільства та втілення в життя національної ідеї.
Збагнімо, що спасіння прийде лише тоді, коли людина відкриє серце на правду і визнає свої помилки, свої гріхи. Господь промовляє до нас: «Я з вами аж до кінця світу» (Мт. 28, 20). Божа любов є надійною і безмежною та здатна усе змінити. Просімо Божого благословення і заступництва Пресвятої Богородиці, аби прийшло прозріння до кожного. 
Керуймось принципами християнської моралі, законності та правопорядку. Формуймо громадську думку, слово і єднаймось, усвідомлюючи головні цілі. 
Плекаймо рідну мову, патріотизм, мужність і відповідальність. Хай допоможе нам висока мораль, людяність і мудрість, щоб стати господарями на своїй українській землі, в своїй хаті.
Виховуймо культуру гідності і честі. Вшануймо пам’ять борців національно-визвольного руху, ОУН-УПА і Героїв нинішньої доби за волю і незалежність України, які є прикладом для всіх поколінь. 
З вірою і в любові наповняймо свої серця теплом, щирістю, добром, милосердям і гордістю за нашу державу. Живімо з Богом і з миром у душі!
Слава Україні! Героям слава!

За головну Булаву Всеукраїнського Братства ОУН-УПА
Богдан БОРОВИЧ, голова 
Марія СОЛОДЧУК, секретар