ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА!

Дорогий український народе!
Дорогі побратими, друзі!

Від імені Конгресу Українських Націоналістів вітаю вас із Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! 
Божа благодать зійшла на землю… Радіють люди! Син Божий смертю смерть подолав і тим, хто в гробах, життя дарував! Традиційне вітання українці часто доповнюють: «Христос воскрес – воскресне Україна!» Ці слова випромінюють істинну віру в Господа нашого Ісуса Христа, а нині ще й бринять надією, що Всевишній врятує від ворожого потопту рідну Україну, яка іде Хресною дорогою важких випробовувань. 
Захищаючи Вітчизну, полягли смертю праведників Герої Небесної Сотні. Тисячі синів України впали за її свободу на полі бою під Іловайськом, Дебальцевим, Донецьком і Луганськом, загинули на тортурах, у полоні. Тужать матері, ридають вдови, сумують діти… Та навіть у хвилини невимовних страждань віримо, що Господь пошле нам перемогу над окупантом, бо з нами правда, з нами Бог. 
Бажаю вам, дорогі співвітчизники, глибокої віри в наші сили і в Божий захист. Нехай Господь обдарує Вас міцним здоров’ям, зміцнить Вашу надію і пошле благодатну поміч 
У Світлий День Воскресіння Христового наші молитви до Всевишнього будуть про Україну та її народ. Бо все, що в нас є, то рідна земля, Україна. Охорони її від скверни і руїни, Господи, молимо Тебе і віримо: Христос воскрес – воскресне Україна!

Степан БРАЦЮНЬ, 
Голова Конгресу Українських Націоналістів


Листівка з архіву Ярослава та Слави Стецько