Рішення Президії Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів щодо проведення Всеукраїнської акції пропаганди державотворчих ідей та чину українського націоналізму, збору коштів для створення Народного музею визвольних змагань Ярослава Стецька та Слави Стецько у м. Києві.

З 26 лютого 2018 року Конгрес Українських Націоналістів в співпраці із Національно-визвольним рухом «Правий сектор» та іншими громадсько-політичними організаціями започатковує безстрокову Всеукраїнську акцію пропагування державотворчих ідей та чину українського націоналізму, збору коштів для створення Народного музею визвольних змагань Ярослава Стецька та Слави Стецько у м. Києві


Мета та завдання Всеукраїнської акції:


 • · Пропагувати серед широкого загалу українських громадян та на міжнародній арені сутності та візії  державотворчих ідей українського  націоналізму як дієвого патріотизму — антиподу нацизму, комунізму, фашизму, імперіалізму, шовінізму, ксенофобії та іншим антилюдським  ідеологічним та політичним конструкціям.
 • · Запропонувати суспільству систему активних, наступальних дій для відновлення територіальної цілісності держави, вигнання агресора з території України через консолідацію всіх патріотичних сил і концентрацію енергії української нації в одвічному прагненні до свободи та самореалізації в співдружності з кривдженими імперією народами, а також визнання Росії державою-агресором через інструмент Генасамблеї ООН, реформування Ради безпеки ООН, забезпечення відшкодування Московщиною збитків, завданих Україні, Грузії, Молдові, Ічкерії та іншим державам внаслідок агресії Росії, в т.ч. і через механізми репарацій.
 • · Переконати широку громадськість у необхідності кодифікації міжнародних злочинів і міжнародних кримінальних злочинів Росії в Україні та інших країнах,  адекватне покарання країни-агресора, її керівників через механізми санкцій ООН, Міжнародного кримінального суду та Міжнародного суду ООН в Гаазі.
 • · Добитися безкомпромісного захисту національних інтересів на міжнародній арені та забезпечення належного місця України в світовому співтоваристві. «Свобода народам! Свобода людині!» «Кожна нація має право жити у власній державі, а з іншими – як рівна з рівними!» — візія справедливого світопорядку, запропонованого людству українськими націоналістами, який здатен остаточно знищити Російську імперію, як системну загрозу Українській державі, поневоленим імперією народам  та всьому цивілізованому світу (Висновки з Рапорту аналітика ЦРУ 1952 року, розсекреченого у 2016 р.).
 • · Сприяти формуванню усвідомлення громадян, що доморослий та імпортований олігархат остаточно узурпував владу в Україні ще наприкінці 1990-их років, відсторонив некорумповані ідеологічні партії від влади (Звіт Гельсінської комісії США, жовтень 2017 р.) та заповнив політичне поле партіями-проектами, які перетворилися, в кращому випадку,  в доморощені закриті акціонерні товариства, в гіршому – організовані злочинні угрупування, які спочатку поділили між собою державну власність та державний бюджет, а опісля обікрали кишені простих громадян через непомірні та соціально необгрунтовані ціни на газ, електроенергію, комунальні послуги, продукти харчування тощо.
 • · Роз’яснити пропоновані плани радикальної перебудови системи влади, демонтажу корупційно-монопольних владних структур, фінансів та економіки, ліквідації лєнінсько-сталінської вертикалі влади совєтів, реальної децентралізації та посилення творчих сил самоврядних громад, деенкаведизації правоохоронної системи, створення насправді незалежної гілки судової влади для панування духу правди, справедливості і гідності в національній спільноті та  для кожного громадянина.
 • · Сприяти духовному ренесансу, домагатися подолання олігархічного здирництва і корупції, форсованого морально-етичного, політичного, соціально-економічного розвитку і зростання добробуту всіх і кожного, всебічної підтримки приватних ініціатив громадян як питомих господарів своєї  країни – гарантії успішності національної спільноти та держави.
 • Забезпечити поширення в місцевій пресі, інтернет-сайтах, мережах Facebook, Twitter та ін. інформації щодо завдань та цілей, важливості створення Музею видатних постатей українського визвольного руху у м. Києві: Євгена Коновальця, Степана Бандери, Романа Шухевича, Ярослава Стецька, Слави Стецько, Василя Кука, Петра Полтави, Василя Олеськіва, Омеляна Коваля, Зенона Красівського та багатьох інших.
 • Організувати зустрічі з громадськістю, святкові академії, лекції на підприємствах, в установах та організаціях, роз’яснюючи широкому загалу громадян сутності державотворчих рушіїв української національної ідеї, важливість створення модерного Музею для виховання підростаючого покоління.
 • · Провести грунтовну роботу з керівництвом та депутатами обласних, районних та місцевих рад, місцевих державних адміністрацій, із промисловцями, підприємцями, представниками малого та середнього бізнесу,  об’єднаннями підприємців у містах України щодо роз’яснення державобудуючих, націозахисних програмових засад українського націоналістичного руху.
 • Сприяти тісній і конструктивній співпраці всіх українських дієвих громадян-патріотів.
 • Слава Україні! Героям Слава!


Президія Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів